Doksy - Ž. Brod

TJ STARÉ SPLAVY/DOKSY – TJ DUBNICE / ŽIBŘINICE

Okresní přebor starších žáků  SO 11. 4. 2015 v 10,00 hodin

4:1 (2:1)

Góly: Ladislav Vala 2, Patrik Kutílek, Pavel Vomáčka.

Rozhodčí: MartinKutílek                             ŽK 2 / 0                                  50 diváků

Sestava: Lukáš Duben, Ladislav Hampejs, Jaroslav Švec, Petr Líbal, Jakub Vorel, Ladislav Vala, Pavel Vomáčka, Patrik Kutílek, Jakub Svoboda, Tomáš Jelínek, Dominik Kašuba, Matyáš Hruzík.

Trenér: Vladimír Kutílek

První jarní utkání starších žáků v okresním přeboru v teplém a slunečném počasí na starosplavském pažitu skončilo výraznou výhrou domácích. Byli po celé utkání lepším týmem. Hosté byli v tlaku deset minut za celý zápas a v tom čase dali svůj jediný gól. Byla znát jistá nerozehranost, zpracování balonu.

Pochvalu zaslouží všichni domácí hráči zejména pak Jakub Vorel, Pavel Vomáčka a Matyáš Hruzík. Domácí si připsali dobré tři body do tabulky.