Doksy - Semily

Góly: Polívka 2, Šimon M.

3. Přepeře 25

Višňová - Doksy

Ne 5. 11. 14:00

Cvikov - Doksy ,,zaci,,

ŽÁCI

Cvikov  -  Doksy

NE 11.9.2016  v 10,00 hod.     starší žáci                                             1 : 1 ( 1 : 0 )

Rozhodčí : Bláha Matyáš        ŽK   1/1         30 diváků

Góly : 13. Tíma Michal, 60. Líbal Adam

Sestava : Klukas Michal, Vorlík Dominik, Chour Josef, Líbal Jan, Hlůžek Milan,                         Líbal Tomáš, Líbal Adam (K), Frýdek Jakub, Klukas Šimon, Václavík Filip,

Heřmánek Martin, Rampouch Jakub, Hruzík Matyáš, Somora Jakub .

Trenér : Michal Chmelík .

Spartak Žandov  -  TJ Doksy                                              1 : 4 ( 0 : 3 )

SO 10.9.2016  v 10,00 hod.    mladší žáci

Rozhodčí : Táborský Josef       30 diváků

Góly : 21., 45. Hromádka Jaroslav 3. Líbal Jan, 15. Klukas Šimon  -  50. Růžička Lukáš .

Sestava : Mádl Jan, Klukas Šimon (K), Somora Jakub, Líbal Jan, Přáda Kryštof, Chour Josef,

Brestič David, Bureš Václav, Rampouch Jakub, Hromádka Jaroslav, Kos Kryštof,                            Hora David, Vrána Jáchym .                                                              Trenér : Michal Chmelík .

PŘÍPRAVKY

TJ Horní Libchava  -  TJ Doksy                                          3 : 12 ( 0 : 6 )

NE 11.9.2016  v 10,00 hod.    starší přípravka

Góly : Hora Vojtěch 5, Přáda Kryštof 5, Bureš Václav, Červinka Jakub

Sestava : Brestič David, Bureš Václav, Červinka Jakub (K), Hora Vojtěch, Kupka Tomáš,

Keskinovič Samuel, Přáda Kryštof, Sanitrník Jan, Vrána Jáchym .

Trenér : Karel Červinka .

Slavoj Dubá  -  TJ Staré Splavy/Doksy                                2 : 13 (penalty 5:9)

NE 7.9.2016   v 17,00 hod.      mladší přípravka

Góly : Sláma Kryštof 4, Bureš Václav 3, Zajkr Jan 2, Keskimovič Samuel, Červinka Jakub,

Vrána Jáchym, Kupka Tomáš .

Sestava : Keskimovič Samuel, Červinka Jakub, Bureš Václav, Hora Vojtěch (K), Vrána Jáchym, Sláma Kryštof, Sanitrník Jan, Zajkr Jan, Kupka Tomáš .

Trenéři : Karel Červinka, Oldřich Beránek     vedoucí : Pavel Pergl .