^Zpět na začátek
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Poslední zápas

Ž. Brod - Doksy
4 : 0

 Góly:

Tabulka

4. Višňová 39
5. Doksy 35
6. Ž. Brod 30

Další zápas

Doksy - V. Hamry

So 16. 6. 17:30

 

Návštěvnost webu

Today 16

Yesterday 26

Week 85

Month 272

All 42590

VTJ Liberec - TJ Doksy

3:1 (0:1)

Krajský přebor dorostu   SO  29. 3. 2014      10,00 hodin                        UMT Harcov

Góly: 55, 78. Gschwentner, 57. Straka - 30. Dinh Tien Phhong (Tony)

Rozhodčí: Macháček        ŽK ½               10 diváků

Sestava Doks: Martinek-Horčík, Hřebřina, Balík, Prskavec (73. Semecký), Doubrava Jan, Karas (46. Holovský), Kněžour, Lorenc (73. Mojžíš), Brda, Dinh Tien Phhong.                               Trenéři: Josef Herčík, Zdeněk Horčík.

V sobotním utkání krajského přeboru dorostu byli v prvním poločase lepší hoši z Doks, ve druhém domácí VTJ Liberec. Hrálo se v Harcově na umělé trávě.

Už v 5. min. vystrašili hostující útočníci domácí obranu, leč bez gólového efektu. Dokští hýřili aktivitou. Deset minut, od 20. do 30. min., vyvinuli velký tlak a po sérii rohových kopů byl gól na spadnutí. Jenže chyběl větší klid při zakončování. Povedlo se až ve 30. minutě. Do vápna si naběhl zprava Tony a z přesné přihrávka Hřebřiny z voleje vystřelil a Kulichovi v domácí brance nedal žádnou šanci 0:1. Poté si připsal tři tutovky Kněžour, ale bez přesné střely nedostal míč do branky. Další šance Dokských střelců nebyly využity. Na druhé straně domácích měl též stoprocentní šanci Straka. Po první půli byla spokojenost s hrou i výsledkem. Ale jen prvních čtyřicet pět minut.

Na začátku druhého poločasu v rozmezí dvou minut dostali hosté lekci z produktivity. Liberečtí vedli 2:1 a hra se vyrovnala. Hosté už nebyli tak kompaktním celkem a už nebyli v kombinační pohodě. I když na obou stranách byly tutovky, proměnili jen jednu domácí hráči a to v  78. Min., když zatáhl po pravé straně domácí Stránský, prudkou přihrávkou našel ve vápně hostů Gschwentnera a ten upravil poměr branek na konečný stav 3:1. Škoda jen, že Doksáci neproměnili polovinu svých šancí. Výsledek by byl jiný.

Příští utkání hrají Doksy doma a to v neděli 6. 4. a hostí tým Sokola Doubí.

Copyright © 2013. TJ Doksy Rights Reserved.


Facebook