SK Bělá pod Bezdězem – TJ Doksy

Neděle 9. 3. 2014

3:2(2:1)

Góly Doks: Doubrava Jan 2

Sestava TJ Doksy: Starkbaum - Karas, Balík, Horčík, Hřebřina - Mojžíš, Semecký, Doubrava Jan, Kněžour – Prskavec - Lorenc, Střídali: Doubrava Jakub, Hupka, Skála, Šimon Jakub.

K přípravnému utkání na jarní mistrovské boje v krajském přeboru přijali pozvání Dokští dorostenci do Bělé p.B.

V utkání se střídalo hokejovým způsobem a hostům chyběl důraz, bojovnost a přesná přihrávka. V tomto utkání hráči nedali do utkání vše, zlobil se trenér Herčík. A proto je výsledek spravedlivý. V utkání se objevil nový střelec – Doubrava Jan, který dal pěkný gól z rohu. Utkání splnilo účel a dorost může být připraven na první jarní mistrák, ve kterém hostí v neděli 23. března od 14 hodin druhý tým krajského přeboru FK Turnov.