^Zpět na začátek
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Poslední zápas

Ž. Brod - Doksy
4 : 0

 Góly:

Tabulka

4. Višňová 39
5. Doksy 35
6. Ž. Brod 30

Další zápas

Doksy - V. Hamry

So 16. 6. 17:30

 

Návštěvnost webu

Today 16

Yesterday 26

Week 85

Month 272

All 42590

 DOROST  -  OKRESNÍ  PŘEBOR

TJ Doksy  -  FK Malšovice

 NE  10.6.2018  ve 13,30 hod.

5 : 2 ( 3 : 1 )

 

Rozhodčí : Havel Tomáš, Švec Martin, Martínek Lukáš                ŽK  1/1           100 diváků

Góly : 22., 26., 47.(PK) Šimon Matěj, 36. Plachý Jura, 85. Paramund Dominik   -

-          6. Schmidt Vojtěch, 50. Trča Lukáš .

Sestava Doks : Eberhalt Jakub, Brodský Ondřej, Hampejs Ladislav, Frýdek Jakub, Líbal Petr, Duben Lukáš, Šimon Matěj, Vala Ladislav (K), Paramund Dominik, Plachý Jura, Kohout Petr – střídali : Rampouch Jakub, Kouba Petr .      Vedoucí : Adam Václav, trenér : Herčík Josef .

Sestava Malšovic : Kolinger Petr, Bednář Filip, Schmidt Vojtěch, Peremský Václav, Nedělka Viktor, Bednář Antonín, Petrášek Jiří, Křápek Václav, Ledvinka Matěj, Štípský Jaroslav (K),

Trča Lukáš – střídání : Kutzler Jan, Simumík Pavel, Čermák Zdeněk, Nguyen Fabian .

                            Vedoucí : Bednář Jan, trenér : Krejčí Bohuslav, asistent : Šefčík Ladislav .

 Rozhodující duel dvou družstev usilující o postup do vyšší soutěže rozhodli hráči Doks pro sebe ve  vydařeném utkání v němž si připsal Matěj Šimon další  hattrick. A propos, byl to Matějův už dvanáctý hattrick !!! v soutěži. Ve dvou zápasech dal také šest a více gólů. Když už jsme u těch hattricků (tři góly v jednom utkání), další naši střelci s dobrým jménem stříleli po třech gólech v jednom zápase – Ondřej Brodský 4x, Jura Plachý 3x, Láďa Vala 2x a po jednom zápase Dominik Paramund a Matyáš Hruzík.

A tak čeká dorostence krajský přebor. U družstva končí pro překročení věkového limitu asi jen dva hráči. Doplněním družstva ze starších žáků lze čekat v Doksech dobrý mládežnický fotbal.

K Máchovu jezeru přicestovali dorostenci z Malšovic s určitou nadějí na příznivý vývoj utkání a s lehkým bodovým očekávaním. Domácí jim nedali pražádnou šanci, protože byli lepším týmem a měli větší chuť zvítězit.

Hosté dostali lekci z produktivity v rozmezí čtyř minut, kdy Matěj Šimon skóre nejen vyrovnal, ale poslal svůj tým do vedení. Jura Plachý potvrdil do přestávky převahu domácích brankou v 36.minutě.

Hned po pauze proměnil penaltu Šimon na 4 : 1, aby za tři minuty Lukáš Trča snížil, ale to bylo vše od soupeře z Malšovic. V celku jasné vítězství potvrdil pět minut před koncem Dominik Paramund gólem na konečných 5 : 2.

                                                                                                            Vladimír Černý

Copyright © 2013. TJ Doksy Rights Reserved.


Facebook