Doksy - Ž. Brod

Rovensko - Doksy

Spartak Žandov  -  TJ Doksy

NE 7.5.2017  ve 13,00 hod.   DOROST

Rozhodčí : Löffelmann František, German Robert, Böhme Lad.  ŽK  1/3  ČK 1/2    50 diváků

Góly : 43. Brodský Ondřej, 72. Líbal Adam

Sestava : Eberhalt Jakub, Rytíř Filip, Paramund Dominik, Kouhout Petr, Kutílek Patrik,

Šimon Matěj, Duben Lukáš, Hampejs Ladislav, Plachý Marek, Brodský Ondřej,

Vala Ladislav (K)  - Líbal Adam, Frýdek Jakub .

Vedoucí : Adam Václav, trenér : Herčík Josef .

V 5.min. nastřelil Ondřej Brodský břevno a ve dvanácté obdržel zbytečně žlutou kartu Dominik Paramund. V 8.min. nikdo z hostů nepohlídal po trestném kopu Josefa Heřmánka, jenž vstřelil úvodní gól zápasu. Dvouminutovka domácích 24. a 25.min. byla šťastná, neboť Džudža Ondřej poslal svůj tým do vedení  3 : 0 . Po této brance se strhla potyčka ve 30.minutě, kterou vyprovokoval domácí Václav Janda a pro hrubé nesportovní chování (udeření pěstí v přerušené hře) byli vyloučeni domácí Janda a host gólman Eberhalt Jakub. V téže minutě obdržel Dominik Paramund  již 2. ŽK a následovala karta červená .

Do branky musel nastoupit Filip Rytíř. A bylo po zápase. Domácí nehráli dobře, ale stačilo jim to. Ve 38.min. 4 : 0 z penalty dal domácí Štrupl a dvě minuty před poločasem korigoval Ondra Brodský s přesné přihrávky Matěje Šimona.

Další góly Žandova dali v 63. min opět Pavel Štrupl a v 77. min. uzavřel skóre zápasu Kosorinský Dominik. Ještě v 72. min. dal druhou branku hostí Adam Líbal. Doksy odehrály špatný zápas.