^Zpět na začátek
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Poslední zápas

Ž. Brod - Doksy
4 : 0

 Góly:

Tabulka

4. Višňová 39
5. Doksy 35
6. Ž. Brod 30

Další zápas

Doksy - V. Hamry

So 16. 6. 17:30

 

Návštěvnost webu

Today 16

Yesterday 26

Week 85

Month 272

All 42590

 

Spartak Žandov  -  TJ Doksy

 

 NE 7.5.2017  ve 13,00 hod.   DOROST

6 : 2 ( 4 : 1 )

Rozhodčí : Löffelmann František, German Robert, Böhme Lad.  ŽK  1/3  ČK 1/2    50 diváků

Góly : 43. Brodský Ondřej, 72. Líbal Adam

 

Sestava : Eberhalt Jakub, Rytíř Filip, Paramund Dominik, Kouhout Petr, Kutílek Patrik,

Šimon Matěj, Duben Lukáš, Hampejs Ladislav, Plachý Marek, Brodský Ondřej,

Vala Ladislav (K)  - Líbal Adam, Frýdek Jakub .

Vedoucí : Adam Václav, trenér : Herčík Josef .

 

 

V 5.min. nastřelil Ondřej Brodský břevno a ve dvanácté obdržel zbytečně žlutou kartu Dominik Paramund. V 8.min. nikdo z hostů nepohlídal po trestném kopu Josefa Heřmánka, jenž vstřelil úvodní gól zápasu. Dvouminutovka domácích 24. a 25.min. byla šťastná, neboť Džudža Ondřej poslal svůj tým do vedení  3 : 0 . Po této brance se strhla potyčka ve 30.minutě, kterou vyprovokoval domácí Václav Janda a pro hrubé nesportovní chování (udeření pěstí v přerušené hře) byli vyloučeni domácí Janda a host gólman Eberhalt Jakub. V téže minutě obdržel Dominik Paramund  již 2. ŽK a následovala karta červená .

Do branky musel nastoupit Filip Rytíř. A bylo po zápase. Domácí nehráli dobře, ale stačilo jim to. Ve 38.min. 4 : 0 z penalty dal domácí Štrupl a dvě minuty před poločasem korigoval Ondra Brodský s přesné přihrávky Matěje Šimona.

Další góly Žandova dali v 63. min opět Pavel Štrupl a v 77. min. uzavřel skóre zápasu Kosorinský Dominik. Ještě v 72. min. dal druhou branku hostí Adam Líbal. Doksy odehrály špatný zápas.

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2013. TJ Doksy Rights Reserved.


Facebook