FK Česká Kamenice - TJ Doksy

NE 16.4.2017 v 10,00 hod. okresní přebor

2 : 5 ( 2 : 3 )

Rozhodčí : Winzig Jiří, Pöschko Jaroslav,Hejl JakubŽK 1/1 20 diváků

Góly : 21. Linhart Václav, 38. Miškovič Marek - 4., 86. Paramunt Dominik, 5. Brodský Ondřej, 42. Šimon Matěj, 60. Kutílek Patrik .

Sestava : Rytíř Filip, Vala Ladislav (K), Paramunt Dominik, Kohout Petr, Kutílek Patrik, Šimon Matěj, Duben Lukáš, Hampejs Ladislav, Plachý Marek, Plachý Jura, Brodský Ondřej – Líbal Adam, Frýdek Jakub, Eberhalt Jakub .

Trenér : Josef Herčik .

Dorostenci Doks vpadli do utkání jak uragán a již v šesté minutě vedli – 2 : 0. Pak trochu polevili a hned to bylo – 2 : 2. Naštěstí rozdílový hráč Matěj Šimon po přesném centru Dominika Paramunda tři minuty před přestávkou zajistil vedení – 3 : 2. Úvodní minuty druhého poločasu patřili domácím dorostencům a přesto, když bylo nejhůř vytáhl brankář Filip Rytíř hodně slušný zákrok a hned nato domácí gólman neudržel míč a velmi snaživý Patrik Kutílek skóruje na – 4 : 2 a pak už to byla celkem pohoda jen gólově hladový Dominik Paramund upravil celkové skóre na – 5 : 2 .

Doksy byly určitě lepším týmem a naši kluci splnili povinnost vyhrát.

Copyright © 2013. TJ Doksy Rights Reserved.