Doksy - Semily

Góly: Polívka 2, Šimon M.

3. Přepeře 25

Višňová - Doksy

Ne 5. 11. 14:00

TJ Horní Libchava  -  TJ Doksy

SO 1.10.2016    ve 14,00 hod.    okresní přebor  dorostu

Rozhodčí : Mengr Jiří, Líbal Vladimír (N), Doubek Jaroslav (N) .     ŽK   1/2         22 diváků

Góly : 10. Brejška  -  17., 31., 52., 85. Plachý Jiří, 80. Švec Jaroslav, 89. Líbal Adam,

90. Kutílek Patrik .

Sestava : Eberhalt Jakub, Hampejs Ladislav, Duben Lukáš, Brodský Ondřej, Kohout Petr,

Kutílek Patrik, Paramund Dominik, Plachý Jiří, Svoboda Jakub,

Švec Jaroslav, Vala Ladislav(K)  -  Líbal Adam.

Trenér : Josef Herčík .

Proti početně oslabenému soupeři (9 hráčů) se dlouhé minuty hosté nemohli prosadit. Dokonce prohrávali, ale Jura Plachý se na to nemohl dívat a do poločasu skóre otočil pěknými góly po přihrávkách Ládi Valy a Dominika Paramunda.

Po přestávce domácí nestačili na tempo Doks a inkasovali další góly. Akce domácích hráčů Horáka a Brejšky nebyly nebezpečné.                                                                     Střelecky se dnes zaskvěl Jirka Plachý a dobře zahrál Patrik Kutílek. Výkon hostů nebyl zas tak dobrý, ale sedm gólů z venku se počítá.