Doksy - Ž. Brod

1 : 2 ( 1 : 1 ) na penalty

Rozhodčí : Jankech Pavel     ŽK  1/2      ČK      0/1       30 diváků

Góly : 6. Šimon Matěj  -  40. Krátký Kryštof

Sestava : Eberhalt Jakub, Švec Jaroslav, Brodský Ondřej, Kutílek Patrik, Vala Ladislav (K),

Duben Lukáš, Kouhout Petr, Šimon Matěj, Paramund Dominik, Hampejs Ladislav, Plachý Jiří  -  Vorlík Dominik, Svoboda Jakub, Líbal Tomáš .                                Trenér : Josef Herčík .

V dalším mistráku na domácí půdě jsme prohráli na penalty. V 5.min. se prosadil střelec Matěj Šimon parádní střelou - 1 : 0 . Z herní převahy domácích se nepodařilo vstřelit už žádný gól a hosté z první střely na branku vyrovnali skóre na 1 : 1 . Po přestávce Doksy soupeře válcovaly, ale všechny šance končily v rukách brankáře Cvikova nebo vedle branky. Přišly penalty a zase smůla. Prohráli jsme je poměrem 2 : 4 a tím celé utkání. Byli jsme lepší.

Trenér : Josef Herčík .