I.B  -  ZÁPAD

SK Hodkovice  -  TJ Doksy B/Staré Splavy

SO  9.6.20187  v 17,00 hod.

Rozhodčí : Mařatka Karel, Vachek Václav, Urbánek Tomáš              ŽK  0/2       33 diváků

Góly : 21., 65. Pavlík Lukáš, 28., 85. Tóth Martin, 73. Pekař Vojtěch   -   63. Jakša Martin

Sestava Hodkovic : Michalec Ladislav, Dostrašil Dominik, Škopan Martin, Pekař Vojtěch, Řepka Martin, Vojtíšek Jaroslav, Tóth Martin, Pavlík Lukáš, Bendák Jan (K), Havel Martin (83. Bouška Václav) , Roubínek Lukáš .

Vedoucí : Bouška Václav, trenér : Pospíšil Martin .

Sestava Doks B : Szabo Milan, Handl Ondřej (67.Starkbaum Dan), Reichelt Adam, Doubrava Jan, Jakša Martin, Beránek Jan (K), Doubrava Jakub (55.Vácha Lukáš),                                           Chlumecký Radek, Vítek Jiří, Prskavec Jiří, Miler Stanislav .

Dnešní zápas s posledním mužstvem tabulky byl pro hosty ze Starých Splavů propadák. Nedařilo se ve všech řadách. Je fakt, že domácí podali jeden z nejlepších výkonů v jarní části soutěže a měli také střelecké štěstí . Jednak domácí snajpři byli hladoví po gólech a pak děravá obrana borců od Mácháče jim umožnila vyniknout.  Hosté odolávali až do dvacátminuty, kdy v rozmezí sedmi minut obdželi dvě dost laciné branky .

V druhé půlce, v 63.min., gól Martina Jakši dal hostům jakousi naději, ale pak podlehli svému soupeři bez většího odporu . V posledním zápase jara, v sobotu 16.6. v 16,00 hodin, přivítá rezerva Doks na svém hřišti ve Starých Splavech přední tým soutěže Jiskru Mimoň.

Vladimír Černý