All 41916

B TŘÍDA  -  ZÁPAD

FC Kamenice  -  TJ Doksy B/Staré Splavy

SO  12.5.2018  v 11,00 hod.

Rozhodčí : Brož Antonín, Zlatník Jakub, Matys Ondřej                ŽK  1/1             56 diváků
Góly : 4., 48. Miklovič Milan, 40. Kisty Jakub, 61. Serdel Jakub  -  67. Handl Ondřej

Sestava Kamenice : Pavlíček Radim, Martínek Lukáš, Serdel Jakub, Sedláček Maxim, Bednář Patrik, Sedláček Pavel (67. Friml Ondřej), Serdel Václav (K), Kisty Jakub,                         Vrána Karel  (67. Houžvička Jakub), Miklovič Milan, Štummer Jaroslav .
                                                                  Vedoucí : Serdel Jakub, trenér : Najman Bohuslav .
Sestava Doks B : Szabo Milan, Doubrava Jan (67. Doubrava Jakub), Miler Stanislav, Chlumecký Radek (77. Starkbaum Dan), Vítek Jiří, Beránek Jan (K), Reichelt Adam, Brodský Ondřej (74. Vácha Lukáš), Handl Ondřej, Prskavec Jiří, Plachý Jura .

Nepodařené utkání rezervy Doks. Kameničtí hráli s větším nasazením a s větší chutí. Po úvodním gólu Milana Mikloviče měli domácí troch štěstí. Ve čtrnácté minutě hostující Jura Plachý nedal branku, protože domácí vykopávali míč z brankové čáry. Do čtyřicáté minuty odolávala obrana hostí. Jirka Vítek odvrátil nebezpečnou akci domácích a Milan Szabo efektně vychytal nájezd Pavla Sedláčka. Tlak domácích se zvyšoval a Jaroslav Štummer při sólovém úniku vysoko přestřelil, aby Jakub Kristy pět minut před přestávkou pojistil domácí vedení – 2 : 0 .
Po pauze stříleli opět domácí, když po hrubé chybě hostující obrany zvyšoval na 3 : 0 opět Miklovič. Hosté hráli ve druhém poločase stejně jako v prvním, tedy neúčelně a zmatečně. Po půl hodině hry vedli kameničtí už 4 : 0, ale další góly už do sítě Milana Szaba už nedostali. V 67. kontroloval Ondřej Handl, ale to bylo ze strany hostů vše.
                                                                                                           Vladimír Černý