^Zpět na začátek
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Poslední zápas

Ž. Brod - Doksy
4 : 0

 Góly:

Tabulka

4. Višňová 39
5. Doksy 35
6. Ž. Brod 30

Další zápas

Doksy - V. Hamry

So 16. 6. 17:30

 

Návštěvnost webu

Today 5

Yesterday 27

Week 90

Month 606

All 43561

                               I.B  TŘÍDA  -  ZÁPAD

  TJ Doksy B/Staré Splavy  -  Loko  Česká Lípa

                               NE  6.5.2018  v 16,00 hod.  hřiště ve Starých Splavech

                                                   2 : 4 ( 2 : 2 )

Rozhodčí : Hnětynka Jaroslav, Šmíd Miroslav, Linhart Martin          ŽK  1/0          ČK  1/0 

Delegát : Milner Michal                                                                                80 diváků

Góly : 13. Kukla Miroslav, 35. Beránek Jan   -   3. Pospíšil Ondřej, 41. Lebduška Petr,

           75. Horáček Miroslav, 77. Česenek Viktor

 

Sestava Doks B : Szabo Milan, Doubrava Jan, Chlumecký Radek, Vaňátko Michal,         Vítek Jiří (72. Prskavec Jiří), Miler Stanislav (60. Handl Ondřej), Beránek Jan (K), Vaňátko Martin, Kukla Miroslav, Reichelt Adam (76. Jakša Martin (89.)), Šimon Matěj .

                                                              Vedoucí : Beránek Oldřich, trenér : Novák Radek .

Sestava Loko Česká Lípa : Fišer Tomáš, Příhoda Tomáš, Zlatníček Leoš, Kliment Dan,

Karas Tomáš, Horáček Miroslav, Lebduška Petr (K), Česenek Viktor (87. Kosťun Daniel),

Piršel Lukáš, Brejcha Jiří, Pospíšil Ondřej .

                                                                         Vedoucí : Lupšák Jan, trenér : Kačín Tomáš . 

 

Podzimní zápas obou týmů vyhrála Lokomotiva doma šest nula. Domácí to určitě chtěli napravit, ale dnes na soupeře neměli. Tedy jen druhou polovinu zápasu. V úvodních minutách se dopustila chyby domácí obrana, když nepokryla pravé křídlo hostí a po centru volný Ondřej Pospíšil ze šesti metrů poslal hosty do vedení – 0 : 1 . Po deseti minutách herní převahy domácích utekl obránci Lokomotivy Mirek Kukla, obešel i gólmana Tomáše Fišera a pohodlně srovnal skóre – 1 : 1 . Domácí defenziva se musela dnes červenat. Kupila chybu na chybu a jen neschopností střelců hostí zůstávalo skóre bez pohybu. Hráči rezervy Doks si vytvořili stálejší tlak, což potvrdil gólem v pětatřicáté minutě Honza Beránek – 2 : 1 . Borci z České Lípy před přestávkou vyrovnali hru i poměr branek – 2 : 2 .

Druhý poločas začal ve volnějším tempu. Domácím se nepodařilo dotáhnout tutovky do gólové tečky také proto, že Tomáš Fišer v brance hostů svůj tým

několikrát podržel. Soupeř domácích hrál na brejky a při jednom z nich spálil vyloženoun šanci Viktor Česenek. Domácí obrana nadále nezvládala svůj úkol a to hosté trestali. Dva slepené góly patnáct minut před koncem vynesly hostům výhru 2 : 4 a po dobrém výkonu v druhých pětačtyřiceti minutách, zasloužené tři body. Ještě v poslední minutě vyfasoval Martin Jakša červenou kartu za urážku rozhodčího.

                                                                                                           Vladimír Černý

Copyright © 2013. TJ Doksy Rights Reserved.


Facebook