^Zpět na začátek
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Poslední zápas

Ž. Brod - Doksy
4 : 0

 Góly:

Tabulka

4. Višňová 39
5. Doksy 35
6. Ž. Brod 30

Další zápas

Doksy - V. Hamry

So 16. 6. 17:30

 

Návštěvnost webu

Today 4

Yesterday 27

Week 89

Month 605

All 43560

                                                I.B TŘÍDA  -  ZÁPAD

   Spartak Chrastava B  -  TJ Doksy B/Staré Splavy

                                                    NE 29.4.2018  v 17,00 hod.

                        0 : 4 ( 0 : 2 )

Rozhodčí : Balatka Štěšpán, Šmíd Miroslav, Kořínek Petr              ŽK  0/1            50 diváků

Delegát : Milner Michal

Góly : 43., 85. Kukla Miroslav, 25. Chlumecký Radek, 73. (PK) Beránek Jan .

 

Sestava Chrastavy B : Frank Bohumil, Bednář Jiří, Stránský Alexej, Cusnir Alexandru, Rozmajzl Petr (77. Průša Jan), Kyncl Jakub, Vavra Aleš (K), Rozmajzl Michal, Wolf Dominik, Jahoda Lukáš (52. Novák Marek), Řezka Michal .

                                                                   Vedoucí : Paleček Martin, trenér : Rozmajzl Petr .

Sestava Doks B : Szabo Milan, Doubrava Jan, Chlumecký Radek (90. Jakša Martin), Vítek Jiří, Horčík Michal, Horčík Martin, Baňátko Martin, Miler Stanislav, Beránek Jan (K), Kukla Miroslav (88. Starkbaum Dan), Vaňátko Michal .

                                                                 Vedoucí : Beránek Oldřich, trenér : Novák Radek .

 

I když je výsledek utkání jednoznačný na hřišti to bylo určitě vyrovnané a vzrušující utkání. Jen hostům se výtečně dařila střelba. Ve čtvrté minutě střílel Michal Vaňátko těsně nad a z protiútoku chytil gólman Milan Szabo nebezpečnou střelu Aleše Vavry. Dokská rezerva byla viditelně aktivnější, což potvrdil gólem Radek Chlumecký v 25.minutě. Martin Vaňátko poslal přesný centr na hlavu Chlumeckého – 0 : 1 . Trochu smůly měli domácí, když ve 30. aktivní Lukáš Jahoda vystřelil, míč se odrazil od pravé tyče k levé tyči Szabovy branky a poté do autu. Hosté hýřili aktivitou a domácí opláceli stejnou mincí. Dvě minuty před půlkou prokázal své kvality Mirek Kukla, obešel dva domácí beky a vstřelil parádní gól – 0 : 2.

Po poločasové přestávce domácí chtěli něco udělat s nepříznivým vývojem. Alexsandru Cusnirovi vychytal Szabo gólovku a následně zlikvidoval Rozmajzlovu tutovku. Aby to nebylo vše, tak Marek Novák nedal z malého vápna. Domácím se dařily ataky, ale bez gólového efektu. Hosté hru vyrovnali a po přesném pasu Chlumeckého faulovali domácí obránci v šestnátce Kuklu a nařízenou penaltu bezpečně proměnil Jan Beránek – 0 : 3. Domácí jen bezmocně  sledovali střeleckou produktivitu hochů od Máchova jezera. Pět minut před koncem zápasu vstřelil Mirek Kukla čtvrtý gól do Frankovy branky a také tím potvrdil bojovnost a dobrý kolektivní výkon hostů.                                                 Vladimír Černý

 

 

 

Copyright © 2013. TJ Doksy Rights Reserved.


Facebook