^Zpět na začátek
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Poslední zápas

Ž. Brod - Doksy
4 : 0

 Góly:

Tabulka

4. Višňová 39
5. Doksy 35
6. Ž. Brod 30

Další zápas

Doksy - V. Hamry

So 16. 6. 17:30

 

Návštěvnost webu

Today 5

Yesterday 27

Week 90

Month 606

All 43561

                                I.B TŘÍDA  -  ZÁPAD

 Sokol Jenišovice - TJ Doksy B/Staré Splavy

                                                     SO 14.4.2018  v 17,00 hod.

                        5 : 0 ( 3 : 0 )

 

Rozhodčí : Mařatka Karel, Jirák Jiří, Pavlů Milan            ŽK  2/2         ČK  0/1         75 diváků

Góly : 18., 83. Hurt Vojtěch, 8. Hurt Daniel, 14. Vavřich Miroslav, 71. Holeček Vojtěch .

 

Sestava Jenišovic : Cejnar Martin, Marek Jan (46. Pekař Petr), Bubák Martin, Holeček Vojtěch, Kalousek Zdeněk (K), Vícha Václoav, Hurt Vojtěch, Hurt Daniel, Vavřich Miroslav, Randák Marek, Poláček Ladislav (29. Hradecký Michal) .

                                                                        Vedoucí : Hynek Václav, trenér : Randák Petr .

Sestava Doks B : Adam Václav, Reichelt Adam, Miler Stanislav, Doubrava Jan, Vítek Jiří, Chlumecký Radek, Beránek Jan (K) (52. Kutílek Patrik), Prskavec Jiří (ČK 75.min.), Handl Ondřej, Vala Ladislav (66. Horčík Martin), Plachý Jura (46. Doubrava Jakub) . .

                                                                 Vedoucí : Beránek Oldřich, trenér : Novák Radek .

 

Rezerva Doks zajížděla na horkou půdu do Jenišovic, na hřiště mužstva, které usiluje o postup do vyšší soutěže. Hosté včas nezachytili nástup domácích a do dvacáté minuty prohrávali už 3 : 0. Domácím se dařilo vše na co sáhli a předvedli několik pěkných fotbalových momentů. Dobře kombinovali a přesnými přihrávkami získávali stálou převahu. Hosté v oslabené sestavě se nemohli dostat do hry celý první poločas.

Po pauze byla hra vyrovnanější, jenže hoši od Mácháče neměli možnost jít do koncovky, jelikož defenziva Jenišovic byla neprůchodná. V 71. min Vojtěch Holeček zvýšil skóre na 4 : 0 a bylo prakticky rozhodnuto. O čtyři minuty později se nepovedl zákrok Jiřího Prskavce, tvrdě fauloval Vojtěcha Hurta a jeho „výkon“ ohodnotil rozhodčí červenou kartou. V poslední desetiminutovce již dominovali domácí hráči, což potvrdili pátou brankou v síti Adamovy branky.

 

 

Copyright © 2013. TJ Doksy Rights Reserved.


Facebook