^Zpět na začátek
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Poslední zápas

Doksy - Ž. Brod
1 : 4

 Góly: Kukla

 

Tabulka

4. Skalice 31
5. Doksy 28
6. Ž. Brod 21

 

Další zápas

Rovensko - Doksy

So 21. 4. 17:00

 

Návštěvnost webu

Today 3

Yesterday 26

Week 29

Month 663

All 36058

                         I.B TŘÍDA  -  ZÁPAD

  TJ Doksy B/Staré Splavy  -  Slovan Vesec

                            NE 8.4.2018  v 16,00 hod.   hřiště ve Starých Splavech

                       5 : 1 ( 2 : 0 )

Rozhodčí : Zitko Josef, Flade Jens, Doubek Tomáš  (všichni UKFS)       ŽK  1/1       120 diváků

Góly : 11. Chlumecký Radek, 37. Picek Ondřej, 59. Handl Ondřej, 62. Brodský Ondřej,                           

           90. Plachý Jura   -   65. Smejkal Tomáš .

 

Sestava : Szabo Milan, Reichelt Adam (70. Plachý Jura), Picek Ondřej, Doubrava Jan,               

                Chlumecký Radek, Vítek Jiří (K), Švec Josef, Kukla Miroslav, Prskavec Jiří,                                

                Brodský Ondřej (85. Doubrava Jakub), Handl Ondřej (83. Kutílek Patrik).

                                                                   Vedoucí : Beránek Oldřich, trenér : Novák Radek .

 

V teplém počasí a před poměrně velkou návštěvou využil svou první příležitost Radek Chlumecký, když po pěkné kombinaci domácí útočné řady vstřelil úvodní gól zápasu – 1 : 0 . Hned po rozehrání měl Slovan Vesec gólovku, ale Jakub Buchner střílel hlavou těsně vedle. Ve 34.min. se vytáhl domácí gólman Milan Szabo, když zlikvidoval tvrdou střelu Buchnera. O tři minuty později se perfektně orientoval před brankou Pavla Berky Ondřej Picek, přesně střílel a ve Starých Splavech to bylo - 2 : 0 .

Druhou půli začali domácí unaveně a toho se snažili hosté využít. Nebezpečná střela Daniela Zgurova šla těsně nad břevno. V 58. zneškodnil Milan Szabo střelu Buchnera k tyči  a následně z protiútoku měl Ondřej Handl dost času zmonitorovat postavení brankáře, vystřelil  a rezerva Doks již vedla – 3 : 0. Gólové odpoledne vyšperkoval samostatným únikem v 62.min. rychlý Ondřej Brodský a zvýšil na 4 : 0 . V 65.min. po chybném odkopu domácí obrany se dostal lehce k míči Tomáš Smejkal a vstřelil čestný gól hostů – 1 : 4. Závěrečná čtvrthodinka byla herně vyrovnaná a Jura Plachý potvrdil v 90.min. střeleckou potenci domácího týmu.

Copyright © 2013. TJ Doksy Rights Reserved.


Facebook