Doksy - Ž. Brod

Rovensko - Doksy

I.B - ZÁPAD

TJ Doksy B/Staré Splavy - Sokol Pěnčín

NE 22.10.2017 v 15,30 hod.

Rozhodčí : Blaschke Petr, Vacek Tomáš, Mizera Václav ŽK 1/3 80 diváků

Delegát : Ujka Jakub

Gól : 25. Žďárský Jiří

Sestava : Szabo Milan, Prskavec Jiří, Kukla Miroslav, Doubrava Jakub, Doubrava Jan, Vítek Jiří, Beránek Jan (K), Mašek Vladimír, Šimon Matěj, Kutílek Patrik (80. Horčík Martin), Brodský Ondřej (55. Vácha Lukáš) .

Vstup do utkání domácích nebyl pro domácí ideální. Gólman Milan Szabo podržel svůj tým v desáté a ve čtrnácté minutě, kdy hosté Tomáš Bárta a Jaroslav Jaček byli střelecky nebezpeční. Ve 23.min. zabránil Jirka Prskavec bezpečným skluzem hostům skórovat. Přesto domácí kapitulovali v 25.min. po střele Žďárského - 0 : 1 . Nikdo však netušil, že to je gól rozhodující . Tlak hostí pokračoval a opět Milan Szabo vychytal Jana Škrétu. Další hráč Pěnčína Michal Kotma neuspěl tvrdou střelou u Szaba. Domácí hráči byli pomalí a bojácní. To se však domácím diváků určitě nelíbilo. S jedinou střelou Mirka Kukly v samém konci prvního poločasu si gólman Semenský poradil. Snad jen Ondřej Brodský byl schopen se vyrovnat hostům v rychlosti.

Do druhé části utkání nastoupili starosplavští jako vyměnění. Útoky střídaly útoky a nejednou obránci Pěnčína nevěděli kam dřív skočit. Nebezpečně střílel Mirek Kukla a zejména Matěj Šimon. V tomto čase zase podržel hosty gólman Martin Semenský. V 65.min. ještě střílel pěnčínský Jindřich Škréta, ale Szabo byl namístě. Postupem času se dobrá hra vytrácela a hosté si výsledek hlídali. Domácím ještě svitla naděje v 70. min., kdy Matěj Šimon nastřelil hlavou břevno. Snad rezerva Doks přiveze body v příštím kole, kdy zajíždí do Jablonného.