^Zpět na začátek
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Poslední zápas

Doksy - Semily
3 : 0

 Góly: Polívka 2, Šimon M.

 

Tabulka

3. Přepeře 25
4. Doksy 21
5. Višňová 17

Další zápas

Višňová - Doksy

Ne 5. 11. 14:00

Návštěvnost webu

Today 18

Yesterday 34

Week 81

Month 621

All 34343

I.B - ZÁPAD

Sokol Rozstání - TJ Doksy B/Staré Splavy

NE 15.10.2017 ve 14,00 hod.

5 : 0 ( 2 : 0 )

 

Rozhodčí : Balatka Štěpán, Vachek Václav, Kořínek Petr ŽK 1/4 80 diváků

Delegát : Průcha Tomáš

Góly : 16. Drbohlav Ondřej, 29. Kysela Petr, 50. Trapp Patrik, 80. Jarý Vojtěch,

 52. Doubrava Jakub ( vlastní gól ).

 

Sestava : Szabo Milan, Prskavec Jíří, Kukla Miroslav (65. Plachý Marek), Vaňátko Martin (83. Plachý Jakub), Jakša Martin (52. Vácha Lukáš), Chlumecký Radek, Doubrava Jakub,

Doubrava Jan, Beránek Jan (K), Vítek Jiří, Horčík Martin .

 Vedoucí : Beránek Oldřich, trenér : Novák Radek .

 

Utkání začalo svižně, byť na bahnitém terénu. Domácí Petr Černohouz spálil tutovku už v sedmé minutě a Radek Chlumecký nastřelil tyč Kotlárovy branky o pět minut později. Domácí přidali na důrazu a góly začaly padat do Szabovy branky. Nejdříve Ondřej Drbohlav na 1 : 0 a po půl hodině hry zvyšoval na 2 : 0 Kysela bombou do šibenice po rohovém kopu. Mezi tím Mirek Kukla neproměnil sólo, když utekl domácím bekům. Do přestávky měl ještě tutovku Radek Chlumecký, ale v posledním momentě mu Pavlů míč ukopl.

V 50.min. využil domácí Patrik Trapp nepozornosti hostující obrany a zvýšil na

3 : 0. Po tomto gólu zůstávali domácí ve velkém tlaku a Jakub Doubrava domácím pomohl zvýšit skóre vlastní brankou na 4 : 0. Hosté se nevzdávali možnosti ještě s výsledkem něco udělat, jenže domácí gólman Kotlár míč už do své branky nepustil. Na druhé straně Milan Szabo vychytal domácím tutovky a podlehl až v 80.min. Vojtěchu Jarému, jenž zúročil převahu domácích – 5 : 0.

Pro hosty to byla krutá prohra. Měli dost šancí, ale chyběl jim větší klid v zakončování.

 

 

Copyright © 2013. TJ Doksy Rights Reserved.


Facebook