^Zpět na začátek
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Poslední zápas

Ž. Brod - Doksy
4 : 0

 Góly:

Tabulka

4. Višňová 39
5. Doksy 35
6. Ž. Brod 30

Další zápas

Doksy - V. Hamry

So 16. 6. 17:30

 

Návštěvnost webu

Today 17

Yesterday 26

Week 86

Month 273

All 42591

I.B - ZÁPAD

TJ Doksy B/Staré Splavy - FC Kamenice

NE 8.10.2017 v 16,00 hod.

5 : 3 ( 3 : 1 )

 

Rozhodčí : Šůma Josef, Bohata Antonín, Mizera Václav ŽK 0/1 ČK 0/1 64 diváků

Góly : 16., 37. Šimon Matěj, 28. Brodský Ondřej, 52. Chlumecký Radek, 78. Kukla Miroslav

-          4. Miklovič Milan, 68. Sedláček Maxim, 85. Kisty Jakub

-           

Sestava Doks B : Valeš David, Prskavec Jiří, Miler Stanislav, Mašek Vladimír, Jakša Martin,

Chlumecký Radek, Šimon Matěj (56. Vácha Lukáš) (82. Plachý Jakub), Doubrava Jan, Vaňátko Michal, Brodský Ondřej (49. Kukla Miroslav) .

 Vedoucí : Beránek Oldřich, trenér : Novák Radek, asistent : Jelínek Petr.

 

Sestava Kamenice : Vošvrda Radek, Bednář Patrik, Serdel Jakub, Synek Vladimír, Sedláček Maxim, Serdel Václav (K), Sedláček Pavel, Kisty Jakub, Štefan Michal, Martínek Lukáš, Miklovič Milan (88. ČK).

 Vedoucí : Serdel Jakub, trenér : Najman Bohuslav .

 

 

V pořadí již páté okresní derby hráli starosplavští fotbalisté v podzimní části soutěže. FC Kamenice přijela jen v jedenácti lidech a to se ze Starých Splavů těžko odvážejí body. Začátek však patřil hostů a pohotový střelec Milan Miklovič po menším závaru před Valešem chytrým obloučkem z 18 metrů přehodil vše a zajistil Kamenici vedení – 0 : 1 . Gólová odveta na sebe nenechala dlouho čekat, neboť v 16.min. ze šesti metrů střílel Brodský do tyče a odražený míč poslal do sítě Vošvrdovy branky Matěj Šimon – 1 : 1 . Po tomto gólu se hrál pohledný a rychlý fotbal . Hosté měli chvílemi více ze hry a v této fázi vynikl hráč Kamenice Michal Štefan, jenž suveréně odebíral balóny domácím útočníkům a přesnými přihrávkami zásoboval své spoluhráče v útoku. Nebezpečím pro domácí byli jak Milan Miklovič, tak i Pavel Sedláček, a Vláďa Synek byl oporou defenzivy, avšak góly stříleli do přestávka jen domácí. Dorostenci Brodský a Šimon stanovili poločasové skóre na 3 : 1 .

Domácí postupně získávali mírnější převahu zpřesnili přihrávky a za odměnu střílel čtvrtý gól Radek Chlumecký – 4 : 1 . Hosté se určitě nevzdávali a výsledkem byla branka Pavla Sedláčka, jenž po rohovém kopu prostřelil vše a snížil na – 4 : 2 . Hosté zůstávali při chuti a častěji se dostávali na dostřel Valešovy branky. Byli to však domácí, kteří skóre posunuli na – 5 : 2. Po dlouhodobém zranění nastoupil dokský střelec Mirek Kukla a uvedl se gólem, kterým definitivně přispěl k domácímu vítězství. Korekce z kopačky Jakuba Kisty už body přinést nemohla. Hostům byl vyloučen Milan Miklovič po druhém napomenutí, kdy úmyslně zakopl míč v přerušené hře.

Trenér Kamenice Bohuslav Najman : „ Nedá se uhrát dobrý výsledek, když jsme přijeli jen s jedenácti hráči. Ještě v první půli, kdy se domácí dostávali do hry, jsme vypadli s tempa. Ještě, že domácí neproměňovali šance, které si vypracovali. Doksy vyhráli zaslouženě.“

Trenér Radek Novák : „ Projevilo se to, že nám pomohli hráči z áčka. Byli jsme silnější na balónu a také jsme zahodili spoustu šancí. Mezihra byla dobrá. Na Kamenici bylo sympatické, že za každého stavu chtěli hrát fotbal. Je dobře, že se zapojil Mirek Kukla a že se cítí dobře.“

 Vladimír Černý

Copyright © 2013. TJ Doksy Rights Reserved.


Facebook