^Zpět na začátek
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Poslední zápas

Ž. Brod - Doksy
4 : 0

 Góly:

Tabulka

4. Višňová 39
5. Doksy 35
6. Ž. Brod 30

Další zápas

Doksy - V. Hamry

So 16. 6. 17:30

 

Návštěvnost webu

Today 18

Yesterday 26

Week 87

Month 274

All 42592

I.B - ZÁPAD

TJ Doksy B/Staré Splavy - Spartak Chrastava B

 

NE 24.9.2017 v 15,30 hod. hřiště ve Starých Splavech

5 : 0 ( 2 :0 )

Rozhodčí : Jirák Jiří, Frýda Lukáš, Pavlů Milan ŽK 1/2 69 diváků

Góly : 37., 55., 75. Beránek Jan, 29. Vítek Jiří, 63. Šimon Matěj

 

Sestava : Szabo Milan, Vítek Jiří, Miler Stanislav, Beránek Jan (K), Jakša Martin, Chlumecký Radek, Mašek Vladimír (71. Vala Ladislav), Prskavec Jiří, Doubrava Jan, Šimon Matěj (73. Vácha Lukáš), Zoubek Martin (68. Doubrava Jakub) .

 Vedoucí : Beránek Oldřich, trenér : Novák Radek .

 

Za podmračeného počasí vyběhla obě mužstva na pažit k sehrání dalšího mistrovského utkání. Naši hráči povzbuzeni výhrou ve Stráži začali ve svižném tempu a ani hráči Chrastavy nám nic nezůstávali dlužni a hrála se velmi pohledná technická kopaná. Hra se přelévala ze strany na stranu a takto trvalo až do 29 min, kdy Jirka Vítek skluzem vstřelil branku domácích. Po této brance pomalu a jistě naše mužstvo přebíralo otěže zápasu v tomto utkání - velmi agilní a výborně hrající Radek Chlumecký (nejlepší hráč utkání) rozdával jednu překrásnou přihrávku za druhou svým spoluhráčům a s toho v tomto utkání nejvíce těžil Honza Beránek, který také v 37. min vstřelil do sítě hostů druhý gól a poločas skončil tímto 2:0 pro náš celek.

Druhý poločas byl s cela v režii našeho mužstva na branku soupeře se řítil jeden útok za druhým a naše mužstvo mělo jasnou převahu a tak také postupně padaly góly do branky hostů.V 55 min Honza Beránek vsítil další gól. Poté hosté v 56. min ohrozili naši branku a náš brankář byl na místě a překrásně tuto střelu zneškodnil.To bylo tak již vše co nám hosté na našem trávníku předvedli. Poté po pěkné kombinační akci našich hráčů v útoku gólem Matěje Šimona se opět zvyšoval stav utkání v 63. min na 4 :0. Poté Radek Chlumecký ještě po překrásné akci nasřelil tyč. A úplně na závěr, to už naše mužstvo s cela dominovalo na hřišti vsítil v 75. min Honza Beránek pátý gól.V tomto utkání je třeba pochválit celé mužstvo za příkladnou bojovnost, která přinesla své ovoce v podobě výhry našeho mužstva.

 

 Oldřich Beránek

 

Copyright © 2013. TJ Doksy Rights Reserved.


Facebook