^Zpět na začátek
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Poslední zápas

Ž. Brod - Doksy
4 : 0

 Góly:

Tabulka

4. Višňová 39
5. Doksy 35
6. Ž. Brod 30

Další zápas

Doksy - V. Hamry

So 16. 6. 17:30

 

Návštěvnost webu

Today 17

Yesterday 26

Week 86

Month 273

All 42591

I.B TŘÍDA - ZÁPAD

Sokol TESLA Stráž n.N. - TJ Doksy B/Staré Splavy

SO 16.9.2017 v 16,30 hod. hřiště ve Stráži n.N.

1 : 2 (1 : 1 )

Rozhodčí : Šůma Josef, Blaschke Jiří, Vacek Tomáš ŽK 2/1 50 diváků

Góly : 38. Drašner Tomáš - 8. Chlumecký Radek, 64. Beránek Jan

 

Sestava : Starkbaum Dan, Vítek Jiří, Miler Stanislav, Beránek Jan (K), Vala Ladislav, Mašek Vladimír, Chlumecký Radek (90+1. Kutílek Martin), Prskavec Jiří, Doubrava Jan, Jakša Martin, Doubrava Jakub (89. Plachý Jakub) .

 Vedoucí : Beránek Oldřich, trenér : Novák Radek .

 

Za chladného deštivého počasí po celé utkání, nastoupila obě mužstva na silně podmáčený pažit.Naši hoši zvolili taktiku hrát vše na brejky a pozorně bránit, někdy až na hranici velké obětavosti. A již v 8 min se naše mužstvo dočkalo.Domácí zahrávali malou domů míč se, díky terénu, zastavil a Radek Chlumecký už věděl co s ním – 0 : 1 pro hosty.Domácí hráči stále obléhali naši branku což vyústilo v sérií rohových kopů.Pak přišla 38. min a domácí hráč Drašner vsítil gól.To naše hráče nijak nerozhodilo a pokračovali v naší hře.Tak také skončil 1.poločas. Domácí hráči začali druhý poločas tak, jak první končili, tj. velkým náporem.Naši hráči zase měli více prostoru k podnikání brejků. Ve 48. min. Radek Chlumecký sám na branku domácích, nedal.V 60 min.hráč domácích Havlíček Jaroslav nastřelil břevno.V 63. min. Honza Beránek sám na brankáře, nedal a následoval rohový kop a Honza Beránek tečí vsítil náš druhý gól. Domácí ještě víc zvýšili tlak na naši branku ve snaze vsítit vyrovnávací gól a našemu mužstvu se opět otevřela cesta k brejkovým situacím.

V 75. min Honza Doubrava sám na branku domácích, nedal.V tu dobu se hra přelévala ze strany na stranu. Náš gólman v 81. min zabránil jisté brance. V 82. min Honza Beránek opět sám na branku, nedal.Ihned s následujícího protiútoku domácích v 84. min nařídil rozhodčí penaltu a náš brankář Dan Starkbaum byl opět výtečný a míč do naši branky nepustil. Nám se ještě naskytla jedna příležitost v 88. min., kdy Radek Chlumecky s náhlého protiútoku orazítkoval tyč domácí branky. Rozhodčí poté nastavil ještě nekonečné tři minuty, ale naše mužstvo se závěrečnému tlaku domácích ubránilo.Za velkou obětavost celého mužstva jsme si odvezli z horké půdy ve Stráži n.N. cenné tři body.

 Oldřich Beránek

Copyright © 2013. TJ Doksy Rights Reserved.


Facebook