^Zpět na začátek
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Poslední zápas

Ž. Brod - Doksy
4 : 0

 Góly:

Tabulka

4. Višňová 39
5. Doksy 35
6. Ž. Brod 30

Další zápas

Doksy - V. Hamry

So 16. 6. 17:30

 

Návštěvnost webu

Today 5

Yesterday 27

Week 90

Month 606

All 43561

I.B TŘÍDA - ZÁPAD

TJ Doksy B/Staré Splavy - Sokol Jenišovice

SO 9.9.2017 v 16,00 hod. hřiště ve Starých Splavech

2 : 8 ( 0 : 4 )

Rozhodčí : Skřivánková Klára, Kuka Vladimír, Vaňousek Patrik ŽK 4/0 50 diváků

Delegát : Milner Michal

Góly : 80. Chlumský Radek, 85. Beránek Jan - 25., 81., 87. Randák Matěj,

 32., 64. Pekař Petr, 24. Vavřich Miroslav, 36. Hurt Daniel, 73. Hradecký Michal .

 

Sestava : Prskavec Jiří, Vítek Jiří, Horčík Martin, Miler Stanislav, Beránek Jan (K), Vala Ladislav (82. Plachý Jakub), Chlumecký Radek, Mašek Vladimír, Vácha Lukáš, Jakša Martin (79. Plachý Marek), Brodský Ondřej (60. Kutílek Patrik)

 připraveni - Kutílek Martin, Doubrava Jakub .

 Vedoucí : Beránek Oldřich, trenér : Radek Novák .

 

 Mužstvo Jenišovic si zcela zaslouženě odváží tři mistrovské body. Domácí herně propadi. Nedokázali zopakovat solidní výkony z minulých kol. Ale úplně vše nebylo tak špatné. Ze začátku byla hra zcela vyrovnaná a po dvaceti minutách měl Honza Beránek tutovku, kterou nedal a to byla chyba, protože v následujícím čase hosté dali dva slepené góly a to domácí natolik rozhodilo, že se přestalo dařit, soupeř toho využil a rychlými útoky narušoval domácí obranu a hlavně střílel góly. Jenišovští během deseti minut skórovali čtyřikrát. Domácí měli v prvním poločase několik nebezpečných šancí, jenže neměli přesnou mušku a navíc dobrý gólman Jenišovic Lukáš Sucharda vše pochytal.

Posledních deset minut padly čtyři góly. Radek Chlumecký v 80. a Jan Beránek v 85. snížili, ale rozjeté hosty se už nepodařilo zatlačit do defenzivy.

 O rehabilitaci se starosplavští pokusí už v příštím kole. Zajíždí na hřiště Sokola Stráže n.N., kde se pokusí napravit výpadek z tohoto kola.

 

 

Copyright © 2013. TJ Doksy Rights Reserved.


Facebook