^Zpět na začátek
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Poslední zápas

Ž. Brod - Doksy
4 : 0

 Góly:

Tabulka

4. Višňová 39
5. Doksy 35
6. Ž. Brod 30

Další zápas

Doksy - V. Hamry

So 16. 6. 17:30

 

Návštěvnost webu

Today 4

Yesterday 27

Week 89

Month 605

All 43560

I.B - ZÁPAD

Slovan Vesec - TJ Doksy B/Staré Splavy

SO 2.9.2017 ve 14,00 hod.

5 : 1 ( 4 : 1 )

 

Rozhodčí : Frýda Lukáš, Mařatka Karel, Bukvička Dušan ŽK 4/1 100 diváků

Delegát : Skalický Aleš

Góly : 34., 88. Buchner Jakub, 7. Macháček Tomáš 41. Háza Josef 43. Smejkal Tomáš -

 - 42. Chlumecký Radek .

 

Sestava : Starkbaum Dan, Vidner Martin, Vítek Jiří, Horčík Martin (77. Plachý Marek), Miler Stanislav, Plachý Jura (80. Plachý Jakub), Vala Ladislav, Chlumecký Radek, Líbal Vladimír, Prskavec Jiří, Kutílek Patrik (73. Kutílek Martin) .

 Vedoucí : Beránek Oldřich, trenér : Novák Radek

 

Příčinou porážky B týmu nebyla nízká věková hranice, ani neúčast tří hráčů základní sestavy, Milana Szaba, Jana Beránka a Martina Jakši, ale začátek utkání, kdy již v sedmé minutě domácí proměnili pokutový kop. Domácí se touto brankou uklidnili a vynutili si větší převahu. Gólman hostí Dan Starkbaum suveréně vychytal domácím tutovku ve dvacáté minutě, ale hosté si do té doby nedokázali vytvořit dobrou šanci. A tak začali střílet vesečtí. Nejprve odvážný skluz Vládi Líbala zabránil stoprocentní šanci domácích, aby o minutu později vstřelil Jakub Buchner druhou branku – 2 : 0. Hoši od Máchova jezera se v těchto minutách pouze bránili a do přestávky jim nasázeli domácí ještě dva góly. Mezi tím domácí gólman Pavel Berka otálel s odkopem od branky a pohotový Radek Chlumecký vsítil jediný čestný úspěch hostujícího týmu – 1 : 3.

Do druhé části hry vstoupili starosplavští jako vyměnění. Převážný čas měli ve své moci, avšak nikomu se nepovedlo vstřelit branku.

Domácí přidali ještě jeden gól a hosté po mnoha chybách vyfasovali bůra .

 

Copyright © 2013. TJ Doksy Rights Reserved.


Facebook