^Zpět na začátek
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Poslední zápas

Ž. Brod - Doksy
4 : 0

 Góly:

Tabulka

4. Višňová 39
5. Doksy 35
6. Ž. Brod 30

Další zápas

Doksy - V. Hamry

So 16. 6. 17:30

 

Návštěvnost webu

Today 4

Yesterday 27

Week 89

Month 605

All 43560

I.B. TŘÍDA - ZÁPAD

Dynamo Holany - TJ Doksy B/Staré Splavy

SO 26.8.2017 v 11,00 hod. - ročník 2017/2018 - hřiště v Holanech

1 : 2 ( 0 : 1 )

 

Rozhodčí : Marek Ondřej, Blaschke Petr, Frýda Lukáš ŽK 1/1 100 diváků

Góly : 67. Válek Martin - 25. Vítek Jiří (penalta), 58. Chlumecký Raek

 

Sestava Holan : Jantač Petr, Hřebřina Tomáš, Bečvařík David (K), Vacek Jakub, Kočí Ondřej, Mikysa Lukáš, Vacek Ondřej, Válek Martin, Franko Stanley, Porsch František, Nedbal Pavel ( Mašek Vladimír, Koleňák Libor ) .

 Vedoucí : Sýkora Michal, trenér : Barvíř Jiří

Sestava Doks B : Szabo Milan, Jakša Martin, Vítek Jiří, Horčík Martin (68. Plachý Jakub), Kutílek Patrik (78. Kutílek Martin), Miler Stanislav, Plachý Jura (90. Plachý Marek), Vala Ladislav, Chlumecký Radek, Beránek Jan, Prskavec Jiří .

 Vedoucí : Beránek Oldřich, trenér : Novák Radek .

 

Po sloučení dokského a starosplavského fotbalu (ročník 15/16), je bilance vzájemných zápasů lichotivější pro Holany. Tři výhry a jedna remíza se skóre 13 : 5 ve prospěch Dynama.

Už také pro tuto bilanci velelo hostům v sobotu před polednem uhrát solidní výsledek.

Trenér Barvíř si před zápasem postěžoval, že se nemůžou už delší dobu sejít kompletní. „Je nás dvanáct a to není moc dobrý stav. Věřím, že ti kteří jsou tady

podají stoprocentní výkon a že se poperou o tři body.“

Gólmana Klucha nahradil v brance Petr Jantač a domácí se naplno pustili do soupeře. Prakticky celý zápas byl soubojem domácích útočníků s hostující obranou. Už v sedmé minutě se probojoval do šestnáctky Ondřej Vacek a jeho zblokovaná střela přeskočila Milana Szaba a z brankové čáry vykopával Jirka Vítek. Prvních dvacet minut byl největší hrozbou pro branku Doks kapitán Holan David Bečvařík. Ve 24. min po brejku hostí nastřelil Radek Chlumecký tyč Jantačovy branky a vzápětí domácí obrana faulovala a sudí nařídil pokutový kop, který proměnil ve vedoucí branku starosplavských fotbalistů

Jiří Vítek - 0 : 1.

Po gólu domácí hráči pokračovali v tlaku a ani těsně před koncem prvního poločasu, kdy se obranou hostů prokličkoval Ondřej Vacek a v posledním momentě přišel o míč, nedosáhli na vyrovnání.

Naopak se povedlo hostům zvýšit skóre. V 58. min Jan Beránek zatáhl míč po pravé straně a poslal jej do vápna, jeden s obránců minul a pro Radka Chlumeckého nebyl problém vstřelit druhý gól do domácí branky – 0 : 2. Po dalších třech minutách dostal míč za záda Milana Szaba David Bečvařík, ale bylo to z ofsajdu a gól neplatil. V 63. zazvonila tyč branky Doks. To střílel Jakub Vacek. Domácím se podařilo snížit v 67. min výborným Martinem Válkem, který z osmnácti metrů prostřelil vše – 1 : 2. V dnešním derby udržela hostující obrana chvílemi až drtivé útoky domácích. V dokské defenzivě kralovali stopéři Jiří Vítek a Jiří Prskavec. Za velkou herní převahou domácích stáli nové posily Dynama bratři Ondřej a Jakub Vackové, tak i Martin Válek. Skvělý David Bečvařík neměl dnes střelecké štěstí.

Sudí nastavoval pět minut, ale domácí už neměli sílu něco změnit.

 

Jiří Barvíř : „ Hrajeme celý zápas s převahou a ani z nejvyloženějších šancí gól nedáme. Splavy se dostali v druhém poločase za půlku a gól dali.“

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2013. TJ Doksy Rights Reserved.


Facebook