^Zpět na začátek
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Poslední zápas

Ž. Brod - Doksy
4 : 0

 Góly:

Tabulka

4. Višňová 39
5. Doksy 35
6. Ž. Brod 30

Další zápas

Doksy - V. Hamry

So 16. 6. 17:30

 

Návštěvnost webu

Today 16

Yesterday 26

Week 85

Month 272

All 42590

Jiskra Višňová - TJ Doksy jaro 2018

KRAJSKÝ PŘEBOR

Jiskra Višňová - TJ Doksy

NE 3.6.2018 v 17,00 hod.

5 : 0 ( 3 : 0 )

Rozhodčí : Linhart Miroslav,Šmíd Miroslav, Hnětynka Jaroslav, ŽK 1/4 ČK 0/1

Delegát : Poppr Zbyněk 120 diváků

Góly : 33., 37., 75. Nosek Milan, 9. Dobrovodský Radek, 57. Mazánek Milan

Sestava Višňové : Vykoukal Lukáš, Jelínek Tomáš (78. Šmidrkal Ivan), Kutílek Pavel, Mazánek Milan, Zimák Milan, Dobrovodský Radek, Nosek Michal, Mazánek Tomáš (K),

Melka Milan (60. Labský Petr), Koudelka Martin (46. Holub Jan), Soukup Petr .

 Vedoucí : Soukup Jaroslav, hrající trenér : Melka Milan .

Sestava Doks :Kotyk Martin -Burian Marek(63.Šťastný Pavel),Vaňátko Michal (K) (ČK 74.),

Picek Ondřej, Novák Martin - Šimon Matěj, Zoubek Martin, Vaňátko Martin, Šimon Jakub - - Finklár Martin (71.Handl Ondřej) – Kukla Miroslav .

 Vedoucí : Ing.Kapoun Karel, trenér : Šimek Michael, asistent : Folbrecht Hynek .

 

Dusné počasí a neposekaný trávník, to nevěštilo pro hosty nic příjemného. Domácí se od začátku zápasu pustili do soupeře s plným nasazením. Již v 9.min. utekl po levé straně Milan Mazánek a nezištně přihrál na malé vápno dobíhajícímu Dobrovodskému a na ukazateli skóre svítilo – 1 : 0. Domácí hráli jednoduchý důrazný fotbal, kde nic nevymýšleli a dvěma narážečkami se dostávali do přečíslení a gólových šancí. Všechny útočné snahy hostí stačila likvidovat stopérská dvojice čtyřicátníků Milan Melka a Petr Soukup. Ve 33.min. hosté ztratili míč uprostřed hřiště, kde se jej zmocnil Michal Nosek a postupoval nezadržitelné na Kotyka. Ačkoliv byl tísněn Ondřejem Pickem, prosadil se přes něj a tvrdou střelou pod břevno nedal Kotykovi šanci – 2 : 0 .

O pár minut později se dostal do šance Koudelka, ale z malého vápna vysoko přestřelil. V 37.min. směřoval kolmý centr mezi stopéry hostí a pro nabíhajícího Noska již nebyl problém obejít Martina Kotyka a zasunout balón do opuštěné branky – 3 : 0 . Doksáci si o poločasové pauze vše vyříkali, ale k výraznější změně stylu hry nedošlo. Naopak v 57.min. po závaru před Kotykem se dostal k míči nepokrytý Mazánek Milan a snadno zvýšil na – 4 : 0 . To už hrozil hostím debakl a ten se naplnil v 74.min. kdy velmi aktivní Nosek pelášil z poloviny hřiště na branku stíhán Stopérem Michalem Vaňátkem, který jej faulem zastavil až ve vlastní šestnátce. Obdržel 2.žlutou kartu a následně i červenou kartu a byl logicky nařízen pokutový kop, který Michal Nosek sám s přehledem proměnil a dovršil v utkání hattrick – 5 : 0 . Labutí písní pro hosty byla 83.min. kdy se k přímému volnému kopu z pětadvaceti metrů postavil Jakub Šimon, ale svou tečovanou střelou trefil jen levou tyč Vykoukalovy branky. Čtyři minuty před koncem to mohl být pro hosty tenisový kanár, ale jedovatou střelu Petra Labského z malého vápna stačil Kotyk vytěsnit nad břevno. Domácí vyhráli zaslouženě, protože předvedli kvalitní fotbal podpořený individuálními výkony.

Copyright © 2013. TJ Doksy Rights Reserved.


Facebook