^Zpět na začátek
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Poslední zápas

Ž. Brod - Doksy
4 : 0

 Góly:

Tabulka

4. Višňová 39
5. Doksy 35
6. Ž. Brod 30

Další zápas

Doksy - V. Hamry

So 16. 6. 17:30

 

Návštěvnost webu

Today 5

Yesterday 27

Week 90

Month 606

All 43561

TJ Doksy - FK Přepeře jaro 2018

KRAJSKÝ  PŘEBOR

TJ Doksy  -  FK Přepeře

SO  12.5.2018  v 17,00 hod.  stadión v Doksech
0 : 6 ( 0 : 3 )


Rozhodčí : Linhart Martin, Šmíd Miroslav, Brož Antonín                ŽK  0/1            120 diváků
Delegát : Šlechta Jaroslav
Góly : 43., 61. Sedláček Michal, 26. Novotný Petr, 34. Nesvadba Jaroslasv,                                         
           47. Peškar Jaroslav, 65. Petřík Josef .

Sestava Doks : Kotyk Martin, Šimon Matěj, Vaňátko Michal (K), Finklár Martin, Novák Martin, Kulha Michal, Kukla Miroslav, Zoubek Martin (66. Vaňátko Martin), Horčík Michal, Šimon Jakub (68. Handl Ondřej), Burian Marek (73. Brodský Ondřej) .
               Vedoucí : Ing. Kapoun Karel, trenér : Šimek Michael, asistent : Folbrecht Hynek .

Sestava Přepeř : Majer Filip, Krasnický Jakub, Vokáček Jiří, Nesvadba Jaroslav (K),                   Petřík Josef, Peškar Jaroslav, Bína Pavel (71. Mička Denis), Vaníček Aleš (71. Horáček Petr),
Sedláček Michal, Novotný Petr, Řeháček Jan .
                              Vedoucí : Kvapil Miroslav, trenér : Bednář Jan, asistent : Vlach Ondřej .

Šest mistrovských gólů v domácí síti naposledy zaznamenaly kroniky na jaře roku 2004 v I.A třídě, když Doksy v tomto roce sestupovaly do okresního přeboru. 17.4.2004 TJ Doksy – Slovan Hrádek n.N.  1 : 6 .
Prvních dvacet minut dnešního zápasu proběhlo bez střelby, hra byla absolutně vyrovnaná. S postupem času začali být hosté agresivnější, hráli častěji na půlce domácích. Dokská defenziva odolávala jen do šestadvacáté minuty, kdy Petr Novotný vstřelil z hranice malého vápna první gól hostí – 0 : 1 . Za dalších sedmnáct minut prohrávali domácí už 0 : 3.
Když dvě minuty po začátku druhého poločasu střílí z hranice šestnáctky
Jaroslav Peškar čtvrtý gól hostujícího mužstva bylo o výsledku utkání rozhodnuto. Domácí beci nestačili pokrýt střelce a gólman Martin Kotyk neměl
zřejmě dnes svůj den. Hosté z Přepeře zvyšovali tempo hry, na což domácí moc nereagovali. Jejich útočná řada se rozpadla. Dokská defenziva se snažila seč
mohla, jenže se nedalo všechno uhlídat. Na co hostující borci sáhli, to se jim dařilo. Tak to ve fotbale někdy bývá. V 61.min. vstřelil Sedláček svou druhou branku, aby o čtyři minuty Josef Petřík šestou brankou v síti domácích dokonale potvrdil debakl domácího mužstva. V 62.min. dostal přímou ránu míčem do obličeje Jakub Šimon. Po zápase musel vyhledat lékařské ošetření.

Trenér Doks Michael Šimek : „Dnes máme soupeře přečteného a za týden jedeme k nim v nadstavbové části soutěže.Ale vážně.My dostali strašně laciný branky.V první půli nebyla naše hra zas tak špatná, ale obdržené góly nás sráželi.Soupeř zkušený, kvalitní,silný na balónu.“

Michal Kupka, majitel FK Přepeře : „Dali jsme několik hezkých gólů, které asi nepatří do téhle soutěže. Prvních dvacet minut to bylo o ničem s obou stran, pak se projevila kvalita z naší strany. Zasloužená výhra. Soupeř bojoval na maximum a asi není náhoda, že vyhráváme rozdílem třídy. V zimě jsme dost posílili. Určitě chceme postoupit do vyšší soutěže .“                                             
Vladimír Černý                                                                                                                                                                                                                                                         

Copyright © 2013. TJ Doksy Rights Reserved.


Facebook