^Zpět na začátek
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Poslední zápas

Ž. Brod - Doksy
4 : 0

 Góly:

Tabulka

4. Višňová 39
5. Doksy 35
6. Ž. Brod 30

Další zápas

Doksy - V. Hamry

So 16. 6. 17:30

 

Návštěvnost webu

Today 4

Yesterday 27

Week 89

Month 605

All 43560

FK Sedmihorky - TJ Doksy jaro 2018

KRAJSKÝ  PŘEBOR

FK Sedmihorky  -  TJ Doksy

SO  5.5.5018  v 17,00 hod.
1 : 3 ( 0 : 1 )


Rozhodčí : Marek Ondřej, Zlatník Jakub, Špáta Vladimír               ŽK 1/2             50 diváků
Delegát : Krupa Jan
Góly : 85. Hořák Dominik   -   27. Burian Marek, 70. Finklár Martin, 75. Kukla Miroslav

Sestava Sedmihorek : Lamač Štěpán, Čermák Vít, Marek Michal, Škréta Daniel, Kroupa Marek (52. Pařízek Michal), Močkovský Miloš (80. Beneš Robert), Ložek Martin, Novotný Filip, Kodr Ondřej (K), Holý David (78. Feurich Richard), Hořák Dominik .
                                                                 Vedoucí : Freurich Richard, trenér : Staněk Ondřej .
Sestava Doks : Kotyk Martin – Burian Marek, Vaňátko Michal (K), Picek Ondřej, Kulha Michal – Zoubek Martin (74. Vaňátko Martin), Finklár Martin, Novák Martin (57. Horčík Michal), Šimon Jakub – Šimon Matěj (57. Chlumecký Radek), Kukla Miroslav .
                Vedoucí : Ing. Kapoun Karel, trenér : Šimek Michael, asistent : Folbrecht Hynek .

První neplodnou půlhodinu vyplnila snaha obou týmů, končící před pokutovým územím bez výraznějšího ohrožení soupeřovy branky.
Ve čtyřiadvacáté minutě šli hosté do brejku vyběhnuvším Michalem Vaňátkem, který svedl regulérní souboj se stoperem domácích Michalem Markem a mohl postupovat sám na brankáře Lamače. V tom mu zabránila signalizace asistenta rozhodčího pana Zlatníka, který odmával jeho faul, což vyvolalo emoce hostujícího mužstva na hřišti i na lavičce. V 27.min. našla kolmá přihrávka Michala Vaňátka Marka Buriana, jenž na hranici šestnáctky nikým neatakován, napálil polovysoký míč k pravé tyči góĺmana Lamače – 0 : 1 .
Branka probudila domácí tým, který najednou začal vyhrávat osobní souboje a dokská defenziva měla co dělat, aby odolala. V poslední minutě prvního poločasu se dostal po pravé straně do brejku domácí Daniel Škréta a Burian jej zastavil jen za cenu faulu a obdržel za to žlutou kartu.
Začátek druhé půle byl ve znamení zvýšené snahy domácích změnit vývoj utkání, ale hostující obrana stále odolávala. Z enormní snahy někdy vzniknou chyby a to se domácím podařilo v 70.min., kdy nepřesná rozehrávka našla Martina Finklára a jeho přesné přehození domácího gólmana z 25 metrů znamenalo zvýšení skóre – 0 : 2 . Domácí chybovali i nadále. V 75.min. Kotykův dlouhý výkop podcenil domácí stoper Michal Marek a hlavou jen tečoval za sebe na nabíhajícího Mirka Kuklu, pro kterého nebylo těžké podél vybíhajícího brankáře zvýšit na – 0 : 3 . Dokští se uspokojili vývojem zápasu a tak si dovolili několik chyb. V 85.min. se nedohodli v kombinaci před vlastním pokutovým územím, přišli o míč a následný centr Ondřeje Kodra uklidil hlavou k pravé tyči Kotykovy branky Dominik Hořák – 1 : 3 . Doksy pak již komplikace nepřipustily a zaslouženě si odvezly tři body.


Copyright © 2013. TJ Doksy Rights Reserved.


Facebook