^Zpět na začátek
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Poslední zápas

Ž. Brod - Doksy
4 : 0

 Góly:

Tabulka

4. Višňová 39
5. Doksy 35
6. Ž. Brod 30

Další zápas

Doksy - V. Hamry

So 16. 6. 17:30

 

Návštěvnost webu

Today 4

Yesterday 27

Week 89

Month 605

All 43560

Sokol Rovensko pod Troskami - TJ Doksy jaro 2018

                                                 KRAJSKÝ  PŘEBOR

 Sokol Rovensko pod Troskami  -  TJ Doksy

                                                    SO  21.4.2018  v 17,00 hod.

                                                     2 : 2 ( 0 : 1 )

Rozhodčí : Horák Robin, Vrtal Bohumil, Bohata Antonín                 ŽK  2/0         140 diváků

Delegát : Horáček Josef

Góly : 50. Malý Lukáš, 70. Valentin Daniel   -   45. Kukla Miroslav, 83. Horčík Michal

 

Sestava Rovenska : Prokopec Petr, Kočí Martin, Krejčík Aleš, Mencl Jaroslav, Bakeš Lukáš (80. Vágenknecht Jakub), Malý Lukáš (69. Valentin Daniel), Štěpnička Jan, Vítek Pavel (K), Bangha Marek, Pařízek Aleš, Šteffan Jiří .

          Vedoucí : Vágenknecht Tomáš, trenér : Mencl Jaroslav, asistent : Náhlovský Marek .

 

Sestava Doks : Szabo Milan – Horčík Michal, Vaňátko Michal (K), Picek Ondřej, Kulha Michal – Finklár Martin, Novák Martin (87. Vaňátko Martin), Zoubek Martin, Šimon Matěj (78. Jakša Martin) – Kukla Miroslav, Chlumecký Radek (81. Handl Ondřej) .

                 Vedoucí : Ing.Kapoun Karel, trenér : Šimek Michael, asistent : Folbrecht Hynek

 

Doksy chtěly v Rovensku naplno bodovat, také pro umístění do šestého místa v základní části, což by zaručovalo v nástavbové části krajského přeboru bojovat o postup. Kýžené body musí získat za týden na domácím stadiónu se Slovanem Frýdlant.

První poločas nepřinesl úvodní nápor hostí, kteří zůstali velmi za očekáváním a kromě páté minuty, kdy přímý volný kop ze třiceti metrů umístil bombou Michal Vaňátko těsně nad šibenici Prokopcovy branky. Ze stejného místa si to zopakoval ještě ve 26.min., ale to už střela letěla Pánu Bohu do oken. Herní převahu měli tedy domácí, kteří měli míč pod kontrolou, ale až na dvě slibné situace, si gölovou příležitost také nevytvořili. Vyjímkou byla 28.min., kdy se po špatném obranném odkopu ocitl na malém vápně Martin Kočí, ale trefil jen břevno Szabovy branky.Neplodný první poločas ukončil po individuálním průniku Radka Chlumeckého po levé straně a jeho přetaženém centru do šestnáctky Mirek Kukla, jenž střelou ke vzdálenější tyči stanovil poločasový výsledek – 0 : 1 .

Čas se přehoupl do druhé poloviny a domácí nastoupili s odhodláním změnit stav utkání a to se jim hned v 50.min. povedlo. Předvedli rychlou kombinaci před pokutovým územím a přihrávku na malé vápno dorazil Lukáš Malý za záda bezmocného Szaba. Dokští pokračovali v nevýrazném výkonu, kde chybělo lepší zpracování míče a přesná přihrávka a tak zákonitý trest za tento způsob hry přišel dvacet minut před koncem zápasu. Útok domácích po levé straně završený přetaženým centrem do velkého čtverce, vrátil hlavou Malý na malém vápně neobsazeného Daniela Valentina, který ihned po vstupu na hřiště dorážkou obrátil vývoj utkání na – 2 : 1 . Po této brance se konečně hosté vzchopili a začali hrát fotbal , na který jsme u nich zvyklí. Pomohlo k tomu i střídání a čerstvé síly. Už v 77.min. to zavánělo vyrovnáním, když skoro na brankové čáře nohou domácí gólman Petr Prokopec odkopl míč před dobíhajícím Martinem Finklárem. A pak to přišlo. V 83. nacentroval z levé strany přímý kop Finklár na malé vápno, kde Martin Jakša hlavou prodloužil do branky, brankář ještě stačil vyrazit, ale pouze na hlavu Michala Horčíka a bylo srovnáno – 2 : 2 .

Hosté dostali chuť na tři body, avšak herní tlak se jim již nepodařilo zúročit ve vítězství. Vzhledem k průběhu utkání byla remíza úspěchem hostí.

                                                                                                                Vladimír Černý

 

 

Copyright © 2013. TJ Doksy Rights Reserved.


Facebook