^Zpět na začátek
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Poslední zápas

Ž. Brod - Doksy
4 : 0

 Góly:

Tabulka

4. Višňová 39
5. Doksy 35
6. Ž. Brod 30

Další zápas

Doksy - V. Hamry

So 16. 6. 17:30

 

Návštěvnost webu

Today 16

Yesterday 26

Week 85

Month 272

All 42590

TJ Doksy - Slovan Frýdlant jaro 2018

KRAJSKÝ  PŘEBOR
TJ Doksy  -  Slovan FrýdlantSO
28.4.2018  v 17,00 hod.
4 : 0 ( 2 : 0 )

Rozhodčí : Kubišta Josef, Průcha Petr (Hradec Králové), Zlatník Jakub (CL)                                                
Delegát LKFS: Poppr Zbyněk                                             ŽK  1/3                130 diváků
Góly : 12., 73. Šimon Matěj, 9. Kukla Miroslav, 65. Šimon Jakub 

Sestava Doks : Kotyk Martin, Šimon Matěj (76. Plachý Jura), Vaňátko Michal (K), Finklár Martin, Novák Martin (75. Vaňátko Martin), Kulha Michal, Kukla Miroslav, Šimon Jakub, Zoubek Martin ( 57. Horčík Michal), Picek Ondřej, Burian Marek .
                Vedoucí : Ing. Kapoun Karel, trenér : Šimek Michael, asistent : Folbrecht Hynek . 

Sestava Frýdlantu : Němec Michal, Peml Lukáš, Barac Vojtěch, Šena Rudolf (K), Coufal Petr, Ponc Dominik (75. Jalovičár Petr), Kozák Jaroslav, Kašík Denis, Šindelář Filip, Stýbal Luboš, Stýbal Michal .
                                Vedoucí : Budzel Martin, trenér : Stýbal Luboš, asistent : Tauš Martin .
     Touto výhrou si Doksy zajistily, dvě kola před koncem, účast ve skupině v nástavbové části soutěže, kde se utkají o postup s těmi nejlepšími.
Domácí v průměrném utkání nenechali soupeře nadechnout a ve dvanácté minutě již vedli o dvě branky. Nejprve poslal dlouhou přihrávku stopér Michal Vaňátko k vápnu hostí, kde udělal chybu hrající trenér Luboš Stýbal, k míči se dostal Martin Finklár, prudkým centrem v šestnáctce našel nabíhajícího Mirka Kuklu a Doksy vedly  - 1 : 0. O tři minuty později po levé straně poslal do běhu přesnou přihrávkou Michal Kulha Matěji Šimonovi, ten přehrál hostujícího beka a poslal míč k pravé tyči na – 2 : 0.
     Během prvního poločasu si Frýdlanští nevypracovali prakticky nic, co by ohrozilo gólmana Martina Kotyka, který nastoupil po zranění opět v základní sestavě. Dokští měli stálou převahu, hráli to, co potřebovali a také dokázali zazdít několik tutovek.
     Hoši z Frýdlantu pokračovali v druhé části hry v podobném duchu. Sympatické na nich bylo, že bojovali poctivě, snažili se o brejky, ale kvalita se jaksi vytratila. V 51. min měl šanci snajpr Jaroslav Kozák (7 gólů), ale jeho hlavičku zblízka Kotyk vychytal.
     Domácí byli v ofenzivě dobří, protivníka místy zmáčkli a v 65. dosáhli třetího gólu. Martin Novák zatáhl po pravé straně, přihrál do šestnáctky Jakubu Šimonovi, jeho perfektní klička obránci a následná střela levačkou znamenala gól – 3 : 0. Poslední gól utkání dosáhli domácí s pokutového kopu. Matěj Šimon zleva vnikl do vápna hostí, obránce Petr Coufal ho srazil a faulovaný Šimon nařízenou penaltu proměnil ve čtvrtý úspěch domácích.

Copyright © 2013. TJ Doksy Rights Reserved.


Facebook