^Zpět na začátek
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Poslední zápas

Ž. Brod - Doksy
4 : 0

 Góly:

Tabulka

4. Višňová 39
5. Doksy 35
6. Ž. Brod 30

Další zápas

Doksy - V. Hamry

So 16. 6. 17:30

 

Návštěvnost webu

Today 4

Yesterday 27

Week 89

Month 605

All 43560

TJ Doksy - FK ŽBS Železný Brod jaro 2018

                                 KRAJSKÝ  PŘEBOR

     TJ Doksy  -  FK ŽBS Železný Brod

                                                      SO 14.4.2018  v 17,00 hod.

                         1 : 4 ( 0 : 2 )

Rozhodčí : Kloub Lukáš, Prágl Martin, Lesák Petr ( ÚKFS )                ŽK  2/0         130 diváků

Delegát : Fischer Karel

Góly : 64. Kukla Miroslav   -   26. Svoboda Petr, 31. Šilhán Zdeněk, 53. Kysela Tomáš,                        

           88. Hloušek David .

 

Sestava Doks : Szabo Milan, Šimon Matěj, Vaňátko Michal (K), Finklár Martin, Novák       

Martin, Kulha Michal, Šimon Jakub, Kukla Miroslav, Horčík Michal,                                                  Zoubek Martin (63. Picek Ondřej), Burián Marek (78. Brodský Ondřej) .

                                                              Vedoucí : Ing.Kapoun Karel, trenér : Šimek Michael .

Sestava Železného Brodu : Kopal Vladimír, Musílek Petr, Novotný Jan, Aubrecht Oldřich,             

Makula Kamil (80. Picek Štěpán), Šilhán Zdeněk (K), Hloušek David, Kysela Tomáš                            (88. Kotlár Martin), Svoboda Petr (86. Šefr Marek), Maryško Jan,Vanc Karel .

                                                               Vedoucí : Maryško Vladimír, trenér : Maryško Jan .

 

V Doksech se očekávalo vítězství domácích a potvrzení tříbodového zisku z minulého kola. Nebylo tomu tak.

Od úvodního hvizdu byla na straně hostů větší chuť do hry. Byla otázka času, kdy železnobrodští vstřelí první gól. Domácí Doksy toho dopředu mnoho nepředvedly. V šestadvacáté minutě přiletěl exaktní centr od Davida Hlouška Svobodovi, jenž obešel domácího beka a poslal míč podél Milana Szaba poprvé do domácí sítě – 0 : 1. A v 31. min po dobře kopnutém rohu Jana Maryšky poslal hosty do vedení - 0 : 2 Zdeněk Šilhán. Až do konce prvního poločasu se na hřišti toho moc nedělo. Hosté už na zvýšení skóre neměli šanci a domácí gól dát nemohli, protože za pětačtyřicet minut nevystřelili na branku soupeře ani jednou.    

Druhý poločas byl podobný tomu prvnímu. Hosté ze Železného Brodu byli na koni a měli ještě polovinu zápasu před sebou. Běžela 53. min a Doksy dostaly další tvrdý zásah. Dlouhá přihrávka ze středu hřiště od Kamila Makuly na dobře hrajícího Tomáše Kyselu, ten si poradil lehce s jediným domácím bekem a podél vybíhajícího gólmana zvýšil skóre na – 0 : 3. Hra po šedesáti minutách připomínala hokejovou přesilovku. Domácím chybělo dobré zpracování míče, přesná přihrávka a hlavně střelba. Až v 63. min svitla naděje domácím. Martin Finklár našel přesným centrem nabíhajícího Mirka Kuklu a jeho technická střela k tyči znamenala snížení nepříznivého skóre – 1 : 3. Tohle chtěli domácí fanoušci vidět a těšili se, že se jejich tým dostane do kvality a také byl ještě čas něco změnit. Dokští vsadili vše na útok a hosté se soustředili na nebezpečné brejky. V 70. min měl ještě dobrou šanci Mirek Kukla, ale zblízka hlavou přestřelil branku. V poslední dvacetiminutovce se úroveň hry zvýšila.  Nakonec byli spokojenější hosté, kteří přidali ještě v 88. min čtvrtou branku – 1 : 4.

Copyright © 2013. TJ Doksy Rights Reserved.


Facebook