^Zpět na začátek
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Poslední zápas

Ž. Brod - Doksy
4 : 0

 Góly:

Tabulka

4. Višňová 39
5. Doksy 35
6. Ž. Brod 30

Další zápas

Doksy - V. Hamry

So 16. 6. 17:30

 

Návštěvnost webu

Today 16

Yesterday 26

Week 85

Month 272

All 42590

Tatran Bílý Kostel - TJ Doksy jaro 2018

Tatran Bílý Kostel  -  TJ Doksy

                                                       SO 7.4.2018 v 16,30 hod.

                                                      2 : 3 ( 0 : 0 )

 

Rozhodčí : Šmíd Miroslav, Lopuszynski Michal, Linhart Martin       ŽK  0/1      120 diváků

Delegát : Mazánek Karel

Góly : 75. Resl Jan, 90. Procházka Vratislav   -   47., 65. (PK) Šimon Matěj, 52. Kukla Mirek

 

Sestava Bílého Kostela : Ulrich Petr, Chomout Radek (K), Vacek Jan (50. Ulrich František), Janeček Libor, Ďuriš Daniel, Strnadel Radek, Ďuriš Dominik, Resl Jakub, Procházka Vratislav, Strnad Miroslav, Janáček Libor .

                                    Vedoucí : Volf Ladislav, trenér : Janáček Libor, asistent : Ďuriš Jan .

Sestava Doks : Szabo Milan, Šimon Matěj, Vaňátko Michal (K), Finklár Martin, Novák Martin, Kulha Michal, Šimon Jakub, Kukla Miroslav (83. Brodský Ondřej), Horčík Michal, Zoubek Martin (86. Picek Ondřej), Burian Marek (75. Chlumecký Radek).                                                                                                                                                      

                                                                 Vedoucí : Černý Vladimír, trenér : Šimek Michael . 

 

Dokští byli aktivní od začátku utkání. Hrálo se na půli domácích, kteří nedokázali udržet míč a dostali se k brance hostí až v osmé minutě, kdy poslal slabou střelu na Milana Szaba Miroslav Strnad. Ve třinácté minutě střílel z dvaceti metrů Martin Novák přímý trestný kop, ale míč jen olízl břevno Ulrichovy branky. S nerovným terénem se obě mužstva špatně vyrovnávala, přesto hosté měli několik slibných šancí ke vstřelení gólu, ale skóre zůstávalo  bez gólů.

Hra se přehoupla do druhé poloviny a stále zřetelněji se projevovalo, že hosté jsou aktivnější a fotbalovější, zatímco domácí museli pouze bránit a čekat na brejky. Prvou příležitost druhé půle ve 47. min si připsal Matěj Šimon, který vyskočil nejvýše ve vápně domácích a poslal přesný centr z rohového kopu svého bratra Jakuba do domácí sítě – 0 : 1. V 52. min kopal z druhé strany roh Martin Finklár, Michal Vaňátko nadzvedl hlavičkou míč k zadní tyči, kde pohodlně hlavou dorazil do domácí sítě Mirek Kukla – 0 : 2. Dokský tlak s přibývajícím časem gradoval. V 65. min zahrál domácí bek v šestnáctce rukou a byl z toho pokutový kop. Bezpečně jej proměnil Matěj Šimon ve třetí dokský gól – 0 : 3. Domácí fotbalisté zatím toho předvedli velmi málo. Dvacet minut před koncem měl šanci Dominik Ďuriš, jenže dlouho mu trvalo, než si připravil balón na svou silnější nohu a ze šance nebylo nic. Pod dojmem třígólového náskoku hosté z Doks zvolnili tempo a postupně se do hry dostávali domácí hráči. V 75. min po pěkné kombinaci před šestnáctkou hostí snížil skóre Jan Resl – 1 : 3. V dalších minutách domácí hru vyrovnali a snažili se dostat do hry. Snížili až v poslední minutě zápasu. Z levé strany centroval František Ulrich a v závaru před Szabem se nejlépe orientoval Vratislav Procházka a upravil  konečné skóre zápasu na – 2 : 3. V nastaveném čase dal ještě gól Radek Chlumecký, jenže signalizovaný ofsajd mu zkazil radost.

 

Asistent trenéra Tatranu Jan Ďuriš : „ První poločas byl hodně o bojovnosti a na špatném terénu byly Doksy o něco lepší. Prohráli jsme díky nepřesnostem ve hře a měli jsme málo šancí.“

 

Trenér Doks Michael Šimek : „Byli jsme určitě lepším týmem než Bílý Kostel, který na tomto hřišti je zvyklý hrát jednoduchý fotbal. My nehrajeme extra technický fotbal, ale tenhle terén nás trochu brzdil. Pod dojmem gólového náskoku jsme se trochu stáhli a soupeř se snažil vyrovnat.“

 

Copyright © 2013. TJ Doksy Rights Reserved.


Facebook