^Zpět na začátek
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Poslední zápas

Ž. Brod - Doksy
4 : 0

 Góly:

Tabulka

4. Višňová 39
5. Doksy 35
6. Ž. Brod 30

Další zápas

Doksy - V. Hamry

So 16. 6. 17:30

 

Návštěvnost webu

Today 16

Yesterday 26

Week 85

Month 272

All 42590

TJ Doksy - SK Semily podzim 2017

12. KOLO

KRAJSKÝ PŘEBOR

TJ Doksy - SK Semily

SO 28.10.2017 ve 14,30 hod.

3 : 0 ( 2 : 0 )

Rozhodčí : Ludvík Tomáš, Holec Ladislav, Kloub Lukáš (všichni z Litoměřic) ŽK 2/1 70 diváků

Delegát : Fischer Karel

Góly : 22., 40. Polívka Tomáš, 81. Šimon Matěj

 

Sestava Doks : Kotyk Martin, Šimon Matěj (85. Plachý Jura), Vaňátko Michal (K), Grubhoffer Ladislav (45. Brodský Ondřej), Polívka Tomáš, Novák Martin, Kulha Michal, Šimon Jakub, Kukla Miroslav, Burian Marek, Zoubek Martin (82. Vaňátko Martin) - - Vorlík Dominik .

 Vedoucí : Ing. Kapoun Karel, trenér : Šimek Michael, asistent : Folbrecht Hyneh .

 Sestava Semil : Vrána Jakub, Zelenka Lukáš, Ďoubalík Tomáš, Hradecký Matěj, Králíček Ondřej, Močkovský Miloš (K), Kořínek Petr, Motejlek Jan, Lukeš Martin, Kutek Tomáš,

Chlupáč Jakub (71. Brett Jan) .

 Vedoucí : Brett Jan, trenér : Javůrek Petr .

 

Poslední mistrák podzimu na domácí půdě se Doksům výsledkově i herně vydařil.Oslabený soupeř ze Semil přijel bojovat jen ve dvanácti lidech.V základní sestavě s věkovým průměrem 21,9 roků (Doksy 27,3) nemohl konkurovat zkušeným domácím borcům.

Nástup domácích do utkání nepostrádal kreaktivitu se solidní střelbou. Hned v první minutě nastřelil Michal Vaňátko spojnici břevna s tyčí. Doksy se usadily na půlce hostí a po sérii rohových kopů se dařilo Tomáši Polívkovi. Z levé strany se prokličkoval až na hranici velkého vápna a poprvé skóroval střelou k zadní tyči – 1 : 0 . Dobře se rozchytal gólman Semil Jakub Vrána, několikrát podržel svůj tým, proto také při tlaku domácích nepadlo víc gólů. Hosté se dostali na půlku domácích až ve 26.min., ale Kotyka neměli čím překvapit.

Pět minut před koncem prvního poločasu zatáhl Jakub Šimon po levé straně, poslal míč obloukem před Vránovu branku . Zleva nabíhající Matěj Šimon hlavičkoval koníkem do branky, kde v posledním momentě odvracel Jakub Chlupáč, jenže na kopačky Tomáše Polívky a ten zblízka uzavřel skóre první půle na - 2 : 0 .

V druhé části byl obraz hry podobný té první. Celých pětatřicet minut to byl souboj domácích útočníků s obranou hostů. Ve dvaašedesáté minutě po bombě Michala Vaňátka se skácel Jakub Chlupáč. Přímou ránu dostal do obličeje a musel být odnešen na nosítkách. Naštěstí to dopadlo dobře. Semilští podlehli až v 81.min. Bylo to sólo Matějě Šimona, jenž po úniku z pravé strany vystřelil z hranice malého vápna, odražený míč zpracoval a hlavou přehodil vybíhajícího gólmana Vránu a byl s toho gól na konečných – 3 : 0 .

 

Trenér Semil Petr Javůrek : „ Máme velkou marodku, sestavu jsme lepili na poslední chvíli. Soupeř nás přehrával ve všech směrech. Za poločas jsme vystřelili na Kotyka jen jednou a to je sakra málo. Musím domácím pogratulovat k dobrému výkonu.“

Trenér Doks Michael Šimek : „Byli jsme celý zápas jednoznačně lepší a měli dost dobrých šancí, diktovali jsme tempo. Soupeř byl jiný, než proti kterému jsme nastoupili na jaře v Semilech. Jsem spokojen s naší hrou i s výsledkem.“

Copyright © 2013. TJ Doksy Rights Reserved.


Facebook