^Zpět na začátek
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Poslední zápas

Ž. Brod - Doksy
4 : 0

 Góly:

Tabulka

4. Višňová 39
5. Doksy 35
6. Ž. Brod 30

Další zápas

Doksy - V. Hamry

So 16. 6. 17:30

 

Návštěvnost webu

Today 10

Yesterday 23

Week 33

Month 220

All 42538

FK Přepeře - TJ Doksy

11. KOLO

KRAJSKÝ PŘEBOR

FK Přepeře - TJ Doksy

SO 21.10.2017 ve 12,00 hod. městský stadión v Turnově

4 : 1 ( 0 :1 )

 

Rozhodčí : Čurda Michal, Pavlů Milan, Kvítek Michael ŽK 3/4 100 diváků

Delegát : Poppr Zbyněk

Góly : 19. Burian Marek - 50. Hrmo Juraj, 70. Bína Pavel, 90. Tokan Filip, 92. Horáček Petr

 

Sestava Přepeře : Kumprecht Jiří, Hrmo Juraj (K), Nesvadba Jaroslav, Vojáček Jiří, Linhart Marek, Řeháček Jan (90. Mička Denis), Bína Pavel, Vlach Ondřej, Krasnický Jakub, Abraham Martin (85. Tokan Filip), Ježek Martin (67. Horáček Petr) .

 Vedoucí : Kvapil Miroslav, trenér : Abraham Martin .

 

Sestava Doks : Kotyk Martin, Šimon Matěj, Vaňátko Michal (K), Grubhoffer Ladislav, Polívka Tomáš, Novák Martin, Kulha Michal, Šimon Jakub, Burian Marek, Kukla Miroslav (14. Vaňátko Martin), Brodský Ondřej (80. Plachý Jura) .

 Vedoucí : Ing. Kapoun Karel, trenér : Šimek Michael, asistent : Folbrecht Hynek .

 

S koncem babího léta skončila i série pěti vítězství v řadě. V základní sestavě poprvé nastoupily všechny tři podzimní posily na celý zápas, tedy i Ladislav Grubhoffer po zranění ze šestého kola. Utkání mělo solidní úroveň, mělo kvalitu i nasazení.

Domácím hráčům patřil vstup do zápasu. Usadili se na půlce hostů, ale stříleli jen z uctivé vzdálenosti, neboť obrana v čele se stopérem Michalem Vaňátkem domácí borce do vážnější akce nepustila. První výraznější vzrušení vzbudila příležitost Tomáše Polívky z 18. min, jehož střelu z leva z hranice malého vápna odvrátil domácí bek v posledním momentě. Z následujícího rohového kopu Jakuba Šimona se před brankou nejlépe orientoval Marek Burian a otevřel listinu střelců. Doksy vedly – 0 : 1. Po gólu domácí zvýšili tlak a dobrou šanci měl Martin Ježek, jenž z hranice šestnáctky přehodil Kotyka, ale míč šel těsně mimo pravou tyč. Ve zbytku času první poloviny zápasu měli domácí chvílemi až drtivou převahu, čímž dostávali hosty do těžkých situací. Doksští hráči obětavě bránili stálé nájezdy domácích, skákali do střel Martina Ježka, Martina Abrahama, Pavla Bíny, či Jakuba Krasnického. Ve 38. min vybojoval míč Ondřej Brodský, zatáhl po pravé straně a poslal prudký centr do vápna a domácí Vokáček málem dostal balón do své branky. Na druhé straně, dvě minuty před přestávkou, Michal Vaňátko v závaru před Kotykem ve snaze poslat míč mimo nebezpečí trefil břevno vlastní branky, k odraženému balónu se dostal Bína, ale z brankové čáry vykopával Marek Burian.

Po pauze ve 49. min odpískal rozhodčí velmi přísný pokutový kop, když se domácí útočník se silným výkřikem svalil na zem ve vápně hostí. Gólman Kotyk sice vystihl směr Hrmovy střely, konečky prstů míč tečoval, ale gólu nezabránil. Domácí skóre srovnali – 1 : 1. O pět minut později podržel Martin Kotyk svůj tým, když efektně z podbřevna vytáhl Abrahamovu střelu hlavou. V 70. min vedoucí branku domácích vstřelil z osmadvaceti metrů bombou po zemi Pavel Bína – 2 : 1. V 74. min Tomáš Polívka dopravil balón za Kumprechtova záda, leč hosté se nemohli z gólu radovat. Na vině byl zvednutý praporek asistenta rozhodčího.

Posledních deset minut se hosté vymanili z tlaku, přitlačili domácí ke své brance a soupeř měl najednou strach o výsledek. Bojovníci z Doks měli docela smůlu ve střelbě. Své šance si nechaly Přepeře až na samotný závěr utkání, když se střídajícímu Tokanovi podařilo dát gól na - 3 : 1 a v devadesáté druhé minutě Horáčkovi na - 4 : 1.

 

Trenér Martin Abraham : „ Doksy po vedoucím gólu zalezli, mohlo to být jinak. Hru určitě ovlivnilo vystřídání Kukly v začátku utkání. Přesto soupeř patří do horní půlky tabulky. My jsme vyhráli zaslouženě. Dokonale jsme odčinili porážku z poháru.“

Trenér Michael Šimek : „Rozhodl hektický závěr zápasu. My jsme se snažili s tím něco udělat, ale závěr jsme trochu nezvládli. Byla to ztráta koncentrace. Domácí byli silní na balónu a projevila se zkušenost hráčů, kteří hráli vyšší soutěže. Měli však potíže s finální přihrávkou, až na ten konec zápasu. My se dnes do brejků moc nedostávali.“

 Majitel klubu FK Přepeře Michal Kupka : „Nebezpečný soupeř z Doks se dostal do vedení. Vepředu mají dva tři rychlé hráče. Nakonec jsme to ubojovali, ale výkon našich nebyl dle mých představ. Střelce bohužel nemáme. Ježek, který dal vloni čtyřicet gólů a dal letos zatím jen dva. Řeháček jako posila se také trápí. O postupu zatím není řeč. Favority soutěže jsou zatím Velké Hamry. Tuším, že příští ročník krajského přeboru bude zajímavější.“

Copyright © 2013. TJ Doksy Rights Reserved.


Facebook