^Zpět na začátek
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Poslední zápas

Ž. Brod - Doksy
4 : 0

 Góly:

Tabulka

4. Višňová 39
5. Doksy 35
6. Ž. Brod 30

Další zápas

Doksy - V. Hamry

So 16. 6. 17:30

 

Návštěvnost webu

Today 9

Yesterday 23

Week 32

Month 219

All 42537

TJ Doksy - FK Sedmihorky podzim 2017

KRAJSKÝ PŘEBOR

TJ Doksy - FK Sedmihorky

SO 14.10.2017 v 15,30 hod.

1 : 0 ( 0 : 0 )

Rozhodčí : Linhart Martin, Bahník Martin, Nešněra Filip ŽK 1/2 150 diváků

Delegát : Šlechta Jaroslav

Gól : 58. Šimon Matěj

Sestava Doks : Kotyk Martin, Šimon Matěj, Vaňátko Michal (K), Polívka Tomáš, Kulha Michal, Šimon Jakub (89. Plachý Jura), Kukla Miroslav (68. Vaňátko Martin), Horčík Michal,

Zoubek Martin, Burian Marek, Brodský Ondřej (54. Chlumecký Radek)

Vedoucí : Ing.Kapoun Karel, trenér : Šimek Michael, asistent : Folbrecht Hynek . 

Sestava Sedmihorek : Špína Martin (K), Feurich Richard, Marek Michal, Špína Marcel,

Kroupa Marek, Vaníček Aleš (41. Marek Jan), Beneš Robert (59. Kodr Ondřej), Škréta Daniel, Ložek Martin (81. Holý David), Pařízek Michal, Hořák Dominik .

Vedoucí : Feurich Richard, trenér : Bajer Petr, asistent : Kobrle Marek .

 

Pryč jsou temné časy domácích. Pět vítězných utkání v řadě to je vizitka Doksanů, kteří dnes nastoupili v dobře poskládaném týmu proti tradičnímu soupeři ze Sedmihorek. Od první minuty utkání nenechali domácí hráči nikoho na pochybách, že to s pátou výhrou myslí vážně. Svou aktivní hrou ve všech řadách nepouštěli hosty k možnosti ohrozit svou branku. Ale ani hosté nezůstávali pozadu a po patnácti minutách hru vyrovnali. Nebezpečí hrozilo z levé strany, kde vytvářel příležitosti Martin Ložek. První tutovku domácích zazdil Tomáš Polívka ve dvacáté sedmé minutě. Špatně trefil míč po přesné přihrávce Ondřeje Brodského přes celé vápno. Do konce prvního poločasu několikrát domácí ohrozili branku Sedmihorek. Střelecké snahy Jakuba Šimona, Mirka Kukly, či Tomáše Polívky likvidoval výtečný gólman Martin Špína. Na druhé straně několikrát podržel svůj tým Martin Kotyk, jenž nedovolil skórovat Marcelu Špínovi, kterého zásobovali přesnými centry Robert Beneš a Daniel Škréta.

Po změně stran domácí zpřesnili přihrávky a jejich hra přeci jen dostala větší jiskru, jejich převaha byla evidentní a gólově potvrzena. V 54.min. přišel na hřiště Radek Chlumecký a o chvíli později přihrál obloučkem zprava nabíhajícímu Matěji Šimonovi, který hlavou přehodil gólmana Špínu a domácí zaslouženě vedli – 1 : 0. Po tomto gólu si dali domácí menší pauzu, sedmihorští se ujali iniciativy, ale výčet jejich příležitost byl malý a směrem dopředu toho moc nepředvedli. Konec zápasu vyšel takticky domácím a vítězstvím si upevnili přední místo v tabulce krajského přeboru.

Trenér Sedmihorek Petr Bajer : „V prvním poločase bylo víc příležitostí na obou stranách a v druhém po gólu to bylo spíš taktické ze strany domácích. My jsme poslední tři zápasy neskórovali a to je špatné. U nás je problém vytvořit si finální přihrávku. Dnes nás podržel gólman Martin Špína. Z domácích hrál dobře Tomáš Polívka, Martin Zoubek a vzadu Michal Vaňátko.“

 

Trenér Doks Michael Šimek : „Sedmihorky byly velmi těžký soupeř, dobře kombinující. My jsme si ale vytvořili víc gólových šancí než soupeř. Musím pochválit kluky za maximální nasazení, bojovnost a koncentraci na toto utkání.

Zvládli jsme to i takticky.“

 Vladimír Černý

Copyright © 2013. TJ Doksy Rights Reserved.


Facebook