^Zpět na začátek
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Poslední zápas

Ž. Brod - Doksy
4 : 0

 Góly:

Tabulka

4. Višňová 39
5. Doksy 35
6. Ž. Brod 30

Další zápas

Doksy - V. Hamry

So 16. 6. 17:30

 

Návštěvnost webu

Today 3

Yesterday 16

Week 19

Month 284

All 41916

Slovan Frýdlant - TJ Doksy podzim 2017

 

KRAJSKÝ PŘEBOR
Slovan Frýdlant - TJ Doksy
SO 7.10.2017 v 10,30 hod. UMT Frýdlant
1 : 5 ( 0 : 3 )

Rozhodčí : Urbánek Tomáš, Mařatka Karel, Vydra Jan ŽK 0/0 40 diváků
Delegát : Fischer Karel
Góly : 81. Lode Jiří - 25., 30. Polívka Tomáš, 56., 60. Šimon Matěj, 6. Šimon Jakub

Sestava Frýdlantu : Tauš Jakub, Průcha David, Pleskač Jan (73. Halík Ondřej), Peml Lukáš, Barac Vojtěch, (46. Čečatka Roman), Šena Rudolf (K), Coufal Petr, Lode Jiří, Suk Kristián (79. Šorm Vojtěch), Havlíček Patrik, Bartoš Jan .
 Vedoucí : Tauš Martin, trenér : Nožička Milan .
Sestava Doks : Kotyk Martin, Šimon Matěj (65. Plachý Jura), Vaňátko Michal (K), Polívka Tomáš, Kulha Michal, Novák Martin (46. Vaňátko Martin), Šimon Jakub, Horčík Michal,
Zoubek Martin, Burian Marek, Brodský Ondřej (81. Kutílek Patrik) .
 Vedoucí : Ing. Kapoun Karel, trenér : Šimek Michael, asistent : Folbrecht Hynek .

Fotbalisté Slovanu Frýdlant, díky svým výsledkům, se řadí mezi outsidery soutěže.Poslední místo v tabulce zvyšovalo větší naději na úspěch stále lepšími Doksy. Hosté od počátku utkání chtěli dokázat, že poslední úspěšné výsledky nebyly náhodné a pustili se s vervou do svého soupeře. Po úvodním rozehrání atakoval Ondřej Brodský domácího obránce natolik důsledně, že z toho byla málem gólová šance. Dokský Jakub Šimon, střelec prvních minut měl dnes zpoždění a dal gól až v šesté minutě. Zpracoval si míč pár metrů před hranicí pokutového území a jeho polovysoká střela skončila v síti překvapeného gólmana Jakuba Tauše – 0 : 1. Chvíli nato centr Martina Nováka mířil na hlavu Michala Vaňátka, ale tentokrát domácí brankář své mužstvo podržel bravurním zákrokem. Poté se domácí borci osmělili a především po své levé straně dvojice Barac a Havlíček dokazovala, že fotbal hrát umí, ale závary před gólmanem Kotykem obrana hostí spolehlivě likvidovala. V 25 min. domácí brankář Tauš špatně rozehrál míč a než se stačil vrátit zpět, Tomáš Polívka mu jej ze třiceti metrů vrátil do opuštěné branky – 0 : 2 . Tentýž hráč předvedl své individuální schopnosti a ve 30. min., kdy obešel dva obránce a podél brankáře zvýšil na – 0 : 3 . Za několik minut nato po dlouhém vhazování Michala Vaňátka, nastřelil Polívka tyč Taušovy branky. Ve 41.min. se připoměli domácí akcí po levé straně a Bartošovu křížnou střelu vytěsnil Kotyk na roh.
Podobnou akcí se stejnými protagonisty a stejným výsledkem skončila i druhá minuta druhého poločasu a domácí tím naznačili, že zápas ještě nevzdali.
56. minuta však udělala všem nadějím domácích konec. Po krásné kombinaci z levé strany : Tomáš Polívka – Jakub Šimon – Matěj Šimon, doklepl balón do prázdné branky posledně jmenovaný – 0 : 4 . Podobnou akci, ale na druhé straně předvedli Polívka s Matějem Šimonem a na 0 : 5 skóroval mlaďas Matěj.
O osudu utkání již bylo rozhodnuto a tak se jen dohrávalo. Domácí Jiří Lode vstřelil alespoň čestnou branku po akci zavánějící ofsajdem.
Vítězstvím se Doksy posunuly do horního patra tabulky krajského přeboru.

Copyright © 2013. TJ Doksy Rights Reserved.


Facebook