^Zpět na začátek
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Poslední zápas

Ž. Brod - Doksy
4 : 0

 Góly:

Tabulka

4. Višňová 39
5. Doksy 35
6. Ž. Brod 30

Další zápas

Doksy - V. Hamry

So 16. 6. 17:30

 

Návštěvnost webu

Today 18

Yesterday 26

Week 87

Month 274

All 42592

TJ Doksy - Sokol Rovensko p.Troskami

KRAJSKÝ PŘEBOR

TJ Doksy - Sokol Rovensko p.Troskami

SO 30.9.2017 v 16,30 hod. stadión v Doksech

4 : 0 ( 2 : 0 )

Rozhodčí : Kovářová Veronika, Hnětynka Jaroslav, Hanousek Karel ŽK 1/0 150diváků

Delegát : Řeháček Lubomír

Góly : 2. Šimon Jakub, 40. Polívka Tomáš, 52. Šimon Matěj, 83. Chlumecký Radek

 

Sestava Doks : Kotyk Martin, Šimon Matěj (87. Kutílek Patrik), Vaňátko Michal (K),

Polívka Tomáš, Novák Martin, Kulha Michal, Šimon Jakub, Horčík Michal, Burian Marek,

Zoubek Martin (82. Plachý Jura), Brodský Ondřej (49. Chlumecký Radek) .

 Vedoucí : Ing.Kapoun Karel, trenér : Šimek Michael, asistent : Folbrecht Hynek .

 

Sestava Rovenska : Prokopec Petr, Bakeš Lukáš, Krejčík Aleš, Šteffan Jiří, Kočí Martin,

Mencl Jaroslav Veber Štěpán, Malý Lukáš (K) (80. Bangha Marek), Vítek Pavel, Valentin Daniel, Pařízek Aleš (64. Pařík Zdeněk) .

 Vedoucí : Vágenknecht Tomáš, trenér : Mencl Jaroslav, asistent : Kočí Stanislav .

 

Do Máchova kraje přicestoval tým z Českého ráje, jehož renomé a jediná prohra v soutěži slibovala dobrý fotbal. To proto, že domácím se začalo dařit a zejména střelci úvodních minut Jakubu Šimonovi, který opět nezklamal a po 79 vteřinách vstřelil vedoucí gól domácích. Ondřej Brodský vybojoval míč ve vápně hostí, přihrál Šimonovi, jenž z pěti metrů do protipohybu brankáře Prokopce skóroval – 1 : 0. Ve třinácté minutě prošel celou domácí obranou Lukáš Malý vystřelil s patnácti metrů, Kotyk střelu vyrazil a Malý z dorážky vysoko přestřelil. Další šanci měl domácí Michal Kulha. Prokličkoval se až na hranici šestnáctky, ale v poslední fázi si dal míč dál od nohy než bylo třeba.

Po třiceti minutách se hrál pohledný fotbal, obě mužstva prokazovala své fotbalové umění. Ve 40.min. Jakub Šimon vybojoval míč na místě levého křídla, obehrál beka a od brankové čáry podél branky našel ostrým centrem Tomáše Polívku. Oba aktéři prokázali kvalitu v koncovce a Doksy vedly 2 : 0. Poslední akce v prvním poločase patřila hostujícímu Aleši Krejčíkovi jehož střela ze třiceti metrů zprava obloučkem mířila pod břevno a Kotyk měl dost práce vytěsnit balón na roh.

V 52.min. střídající Radek Chlumecký přihrál na hranici velkého vápna Matěji Šimonovi, ten zatáhl míč doprava a i když byla střela signalizovaná gólman Prokopec šanci nedostal – 3 : 0. Po této brance hostům ubývalo sil a začali prožívat defenzivní dobrodružství. Dokští borci předváděli parádní fotbal, soupeř začal být pod větším tlakem a nebýt nerovného terénu, tak v některých momentech mohli domácí skóre zvyšovat. Toho se dočkali diváci až sedm minut před koncem zápasu, kdy se Dokští prezentovali rychlým útočným fotbalem. Michal Vaňátko dlouhým autovým vhazováním našel ve vápně Radka Chlumeckého a jeho střela hlavou skončila v síti u vzdálenější tyče – 4 : 0.

Trenér Doks Michael Šimek : „ Hráči Rovenska byli dobří na míči. Výhodou pro nás bylo, že soupeř, zejména v druhé části hry, nás moc nenapadal a nechal nám prostor a klid na rozehrávku. Dost nám pomohla první vstřelená branka. Za vítězstvím jsme šli, dávali jsme góly, přežili jsme dvě šance soupeře a měli jsme také trochu štěstí.“

Trenér Rovenska Jaroslav Mencl : „ První základ našeho neúspěchu bylo to, že fotbalový svaz nařídil dvě utkání ve třech dnech. My potřebovali delší regeneraci sil. Bylo to vidět na pohybu hráčů. Druhá branka v naší síti asi rozhodla. Domácí byli rychlejší, u všeho o krok dřív a byli důraznější.“

 

 Vladimír Černý

 

Copyright © 2013. TJ Doksy Rights Reserved.


Facebook