^Zpět na začátek
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Poslední zápas

Ž. Brod - Doksy
4 : 0

 Góly:

Tabulka

4. Višňová 39
5. Doksy 35
6. Ž. Brod 30

Další zápas

Doksy - V. Hamry

So 16. 6. 17:30

 

Návštěvnost webu

Today 16

Yesterday 26

Week 85

Month 272

All 42590

FK ŽBS Železný Brod - TJ Doksy podzim 2017

KRAJSKÝ PŘEBOR

FK ŽBS Železný Brod - TJ Doksy

SO 23.9.2017 v 16,30 hod.

3 : 4 ( 1 : 3 )

Rozhodčí : Hnětynka Jaroslav, Šmíd Miroslav, Dvořák Jan ŽK 2/2 50 diváků

Delegát : Šlechta Jaroslav

Góly : 38. Šimek Pavel, 81. Picek Štěpán, 86. Kovář Ondřej -

 1., 45. Šimon Jakub, 25., 61. Polívka Tomáš

 

Sestava Žel. Brodu : Ducháček Jakub, Kovář Ondřej, Picek Štěpán, Aubrecht Oldřich,

Novotný Jan, Makula Kamil, MaryškoJan, Šilhán Zdeněk (K) (46. Král Martin),

Šimek Pavel (69. Musílek Petr), Kysela Tomáš (50. Šefr Marek), Vans Karel .

 Vedoucí : Maryško Vladimír, trenér : Houška Zbyněk, asistent : Maryško Jan .

 

Sestava Doks : Kotyk Martin, Šimon Matěj, Vaňátko Michal (K), Polívka Tomáš, Novák Martin, Kulha Michal, Šimon Jakub, Horčík Michal, Zoubek Martin, Burian Marek, Grubhoffer Ladislav (47. Prskavec Jiří) (90. Kutílek Patrik) (90+3 Plachý Jura) .

 Vedoucí : Ing. Kapoun Karel, trenér : Šimek Michael, asistent : Folbrecht Hynek .

Jeden z nejrychleji vstřelených gólů v krajském přeboru se povedl ve 23. vteřině utkání Jakubu Šimonovi po ťukesu s Ladislavem Grubhoffrem, novou podzimní posilou z Rumburka a Doksy vedly – 0 : 1. Další minuty zápasu patřily domácím, kteří měli míč více na svých kopačkách, ale střelba byla neúspěšná. Snad jen Makulova střela ve třinácté minutě těsně nad branku Kotyka. Domácí neměli šanci také proto, že dokská obrana byla neprostupná. Nebezpečí od domácích hrozilo většinou z levé strany, kde se prosazovali Kamil Makula s Tomášem Kyselou. V 25. min. nedokázali hoši od Jizery pokrýt brejk dokských. Domácí se museli spolehnout na gólmana, že Ducháček to zařídí, ale ten nestačil na střelu Tomáše Polívky – 0 : 2 . V těchto minutách se projevilo nasazení hráčů hostí, v němž bylo nejvíce vidět Martina Nováka, jenž se obětavě pohyboval po celé šíři hrací plochy.
Železnobrodští si po tomto gólu dali desetiminutovou pauzu a poté se opět usadili na půlce hostů, přitlačili je k jejich šestnátce a výsledkem byl ve 38. min. gól. Pavel Šimek ze tří metrů hlavou zužitkoval přesnou přihrávku Tomáše Kysely – 1 : 2 . Ve 47. min musel být vystřídán pro zranění Ladislav Grubhoffer Jirkou Prskavcem. Doksy si pojistily výhru prvního poločasu gólem v 45.min. Zleva centroval Tomáš Polívka a z malého vápna střílel Jakub Šimon - 1 : 3.
V prvním poločase domácí hráli stereotypně, bez nápadu a nedokázali hosty ničím překvapit. Dokským stačilo hrát pozičně a každý jejich útok byl velké nebezpečí pro domácího gólmana Ducháčka.
V 61. min poslal Michal Horčík dlouhou přihrávku z vlastní poloviny, obránce Jan Novotný hlavou přizvedl míč na nabíhajícího Tomáše Polívku a jeho technická střela mezi brankářem a bekem skončila v síti – 1 : 4. Po této brance se hra vyrovnala, oba týmy se střídali v útočných aktivitách se střelbou ze středních vzdáleností a to až do 78. minuty, kdy rozhodčí nařídil pokutový kop ve prospěch Železného Brodu. Míč si postavil na puntík Jan Maryško, gólman Martin Kotyk vystihl směr jeho střely a tak gólový stav utkání zůstal stejný. Domácí se nevzdávali, vynutili si územní převahu a v 81. po centru zleva prodloužil míč hlavou Štěpán Picek k zadní tyči a snížil na – 2 : 4. Územní převaha domácích přešla na silný tlak a v 86. min po autovém vhazování prodloužil hlavou Marek Šefr a na třetí gól domácích hlavičkoval Ondřej Kovář – 3 : 4. Železnobrodští se dostali do hry a vyrovnání viselo ve vzduchu. Krátce po rozehrání se hosté dostali do levého rohu hřiště, kde takticky odehráli celé dvě minuty. Dalších několik minut odehrála střídačka několikerým prostřídáním hráčů. Doksy v posledních minutách aktivní hrou už soupeře před Kotyka nepustily.

Copyright © 2013. TJ Doksy Rights Reserved.


Facebook