^Zpět na začátek
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Poslední zápas

Ž. Brod - Doksy
4 : 0

 Góly:

Tabulka

4. Višňová 39
5. Doksy 35
6. Ž. Brod 30

Další zápas

Doksy - V. Hamry

So 16. 6. 17:30

 

Návštěvnost webu

Today 16

Yesterday 26

Week 85

Month 272

All 42590

TJ Doksy - Tatran Bílý Kostel podzim 2017

 

 

KRAJSKÝ PŘEBOR

 

TJ Doksy - Tatran Bílý Kostel

 

SO 16.9.2017 v 16,30 hod. stadion v Doksech

 

0 : 3 ( 0 : 0 )

 

 

 

Rozhodčí : Marek Ondřej, Frýda Lukáš, Vrtal Bohumil ŽK 0/3 80 diváků

 

Delegát : Fischer Karel

 

Góly : 55. Kotyk Martin (vlastní gól), 68. Studnička Tomáš, 77. Procházka Vratislav .

 

 Sestava Doks : Kotyk Martin, Šimon Matěj, Vaňátko Martin, Vaňátko Michal (K),

 

Polívka Tomáš, Novák Martin (80. Kutílek Patrik), Kulha Michal, Šimon Jakub, Zoubek Martin, Burian Marek (71. Vácha Lukáš), Brodský Ondřej (57. Paramund Dominik) .

 

 Vedoucí : Ing. Kapoun Karel, trenér : Šimek Michael, asistent : Folbrecht Hynek .

 

 Sestava B.Kostela : Ulrich Petr, Vacek Jan, Ďuriš Jan, Janáček Libor, Ďuriš Daniel, Janeček Libor (71. Strnad Miroslav), Chomout Radek (K), Resl Jakub, Vacek Jaroslav, Studnička Tomáš (80. Vejvoda Patrik), Ďuriš Dominik (62. Procházka Vratislav) .

 

 Vedoucí : Lejsek Jiří, trenér : Janáček Libor, asistent : Janáček Roman .

 

 Druhá domácí prohra v řadě, debakl v minulém kole, žádný vstřelený gól a navíc, tento zápas moc fotbalové krásy nepobral. Parta trenéra Michaela Šimka je v hluboké krizi. Silné oslabení během léta, podzimní posily ještě pořádně nezabraly, nevalná tréninková docházka a vlna zdravotních problémů, to je výčet potíží mužstva Doks. Od prvních minut prokazovali domácí, že jsou lepší, ale téměř vždy končili s útokem před šestnáctkou Bílého Kostela. Po půlce úvodního dějství měli několik bezvýznamných aktivit ve vápně před Petrem Ulrichem, leč bez střelby. Hostům se nedařilo v útočné řadě, až na pár útoků v posledních minutách prvního poločasu, a tak to byla velká nuda. První výraznější vzrušení přišlo v jedenapadesáté minutě. Hosté požadovali penaltu za nedovolené zastavení jejich útočníka ve vápně, ale rozhodčí posoudil situaci jinak. Za čtyři minuty kopali aktivnější hosté roh a po menším závaru si gólman Kotyk nešťastně srazil míč do vlastní branky a Bílý Kostel vedl – 0 : 1.

 

V 65. poslal Burian přihrávku zprava obloučkem na branku hosti, jenže míč spadl na břevno a odrazil se do pole. Po vedoucí brance hosté ožili, předali na rychlosti a přesnosti a domácí měli vzadu potíže. Běžela 66. minuta a Marek Burian ve vápně Bílého Kostela byl evidentně faulován, všichni pískali, jen rozhodčí ne. Burian po tomto faulu utkání nedohrál. V 68. min utekl všem Tomáš Studnička, udělal kliku i Kotykovi a pohodlně dal na – 0 : 2.

 

Hosté byli v tomto čase lepším týmem a tradičně kvalitní domácí obrana prožívala kritické minuty. V 77. dal konečnou podobu výsledku Vratislav Procházka – 0 : 3.

 

 Trenér Doks Michael Šimek : „ V první půli jsme byli jasně lepší a měli jsme ty šance proměnit. Po gólu na 0 : 1 jsme se sesypali a střídající hráči se do zápasu nedostali. Je nás málo. Z kádru chybělo šest hráčů.“

 

 Trenér Bílého Kostela Libor Janáček : „ Pro nás je každé utkání venku těžké. V první půli jsme nehráli dobře, bylo tam hodně nepřesností a domácí z toho těžili, ale šanci neproměnili ani jednu. Po vedoucí brance bylo určité zlepšení také proto, že chtěl soupeř vyrovnat a tak to trochu otevřel. Utkání bylo vlažnější a úroveň mohla být větší.“

 

Copyright © 2013. TJ Doksy Rights Reserved.


Facebook