^Zpět na začátek
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Poslední zápas

Ž. Brod - Doksy
4 : 0

 Góly:

Tabulka

4. Višňová 39
5. Doksy 35
6. Ž. Brod 30

Další zápas

Doksy - V. Hamry

So 16. 6. 17:30

 

Návštěvnost webu

Today 16

Yesterday 26

Week 85

Month 272

All 42590

SK Skalice - TJ Doksy podzim 2017

KRAJSKÝ PŘEBOR

SK Skalice - TJ Doksy

NE 10.9.2017 v 10,30 hod.

8 : 0 ( 3 : 0 )

Rozhodčí : Nádeník Zdeněk, Blaschke Jiří, Šůma Josef ŽK 0/3 160 diváků

Delegát : Milner Michal

Góly : 19., 44. Lidmila Jaroslav, 42., 49. Lebruška Ondřej, 83., 90. Kraus Petr,

64. Rydval Jakub, 67. Tschakert Tomáš .

 

Sestava Skalice : Osmančík Tomáš Rydval Jakub, Tschakert Tomáš, Švec Martin,

Demke Lukáš (59. Stejskal Antonín), Paštika Zdeněk, Bezouška Radek (67.Hlavinka Martin),

Lidmila Jaroslav (71. Hruška Tomáš), Coufal Eduard, Lebruška Ondřej (K), Kraus Petr.

 Vedoucí : Hnízdil Milan, trenér : Baťka Zdeněk, asistent : Martínek Lukáš .

 

Sestava Doks : Kotyk Martin, Šimon Matěj (63. Prskavec Jiří), Vaňátko Martin, Vaňátko Michal (K), Chlumecký Radek (69. Brodský Ondřej), Polívka Tomáš, Kulha Michal, Šimon Jakub, Zoubek Martin, Burian Marek, Jakša Martin .

 Vedoucí : Ing. Karel Kapoun, trenér : Michael Šimek, asistent : Folbrecht Hynek .

 

Dokský tým dorazil v neděli dopoledne pod Skalický vrch k 21. mistrovskému derby od vzniku samostatné České republiky.

Domácí naznačili o čem bude příštích devadesát minut. Vyrukovali s aktivním, disciplinovaým a cílevědomým výkonem. Ve druhé minutě poslal pumelenici ze šestnácti metrů Petr Kraus, kterou efektně Kotyk vyrazil. Na kdyby se nehraje, ale když v 9.min. utekl domácí obraně posila Doks Tomáš Polívka z Liberce,škoda, že si v posledním momentě míč předkopl víc než potřeboval a Tomáš Osmančík akci zlikvidoval na hranici šestnáctky. Petr Kraus byl při chuti a v desáté min. technicky střílel těsně vedle Kotykovy branky. Rušný začátek zápasu potvrdil hostující Jakub Šimon, když se po kolmé přihrávce pokusil o únik, kontrolován domácím bekem, ztratil míč a bylo po akci. Domácí gólová šance v 19.min. začala ostrým centrem zleva od Jakuba Rydvala a parádní hlavou akci zakončil z deseti metrů prvním domácím gólem Jaroslav Lidmila – 1 : 0 . Příští minutu mohlo být skóre srovnané. Po dlouhém autovém vhazování do vápna před Osmančíka Radek Chlumecký hlavou jen těsně minul pravou tyč domácích. V následujícím čase měla Skalice převahu, byla ve všech řadách lepším mužstvem a hosté z Doks podnikli několik vpádů do soustředěné domácí defenzivy, leč bez střeleckých pokusů.

V posledních pěti minutách první půle stříleli zase jen domácí borci. Ondřej Lebruška a Jaroslav Lidmila zvyšovali poměr branek na 3 : 0 .

Dobře kopnutý roh domácích ve 49. min. jen hlavou prodloužil Lebruška ke vzdálenější tyči a schylovalo se k debaklu. Doksy prohrávaly 4 : 0 . Tím pro hosty asi zhasl plamínek lepšího výsledku. Pak si domácí dali střelecký pohov na patnáct minut, aby v 64. po krásné střele levačkou z osmnácti metrů zvýšil skóre Jakub Rydval na 5 : 0. To už hosté nestíhali, opustili střed pole a jen bránili ataky rozjeté Skalice. Z levé strany zaútočil Tomáš Tschakert obešel dva beky a neprudkou střelou překvapil Martina Kotyka a v 67. vedla Skalice už 6 : 0.

Občasné výpady dokských na půlku domácích neměli podporu spoluhráčů a tak byly předem odsouzeny k nezdaru. V 83. vystřelil Zdeněk Paštika, Kotyk vyrazil před sebe a zblízka střílel Petr Kraus – 7 : 0. A tentýž hráč, po stálém obléhání branky hostí, z blízka potvrdil debakl Doks na 8 : 0 .

 

Trenér Zdeněk Baťka : „ Vím, že během letní přestávky nastalo v Doksech nějaké oslabení. My máme v týmu dost velkou konkurenci,vybudovanou za tři roky mého působení, poctivě trénujeme a pak v zápasech se na to dobře kouká. Máme ctižádost vyhrávat a jestli pro Skalici bude na konci ta pověstná třešnička na dortu v podobě prvního místa, to ponecháme na vývoji soutěže.

Vyhrát zápas s čistým kontem je vždycky nádherný.“

 

Copyright © 2013. TJ Doksy Rights Reserved.


Facebook